Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

dvouhřídelový odšťavňovač Kempo Green Power Exclusive - bílý

 
Kvalitní dvouhřídelový odšťavňovač, který separuje pesticidy. Modely Exlusive s rozšířenou výbavou. Kontejner na šťávu i hřídele obsahují silné magnety a biokeramické materiály.
Dostupnost Vyprodáno
12 760 Kč
10 545,45 Kč bez DPH
   
Kód produktu 0052
Výrobce Green Power
Kategorie Odštavňovače
Záruka 5/2 (motor/díly)
 

Dvouhřídelový odšťavňovač GREEN POWER Kempo, model je nejnovější model prvního roku nového tisíciletí firmy GREEN POWER, která slaví téměř 20 let činnosti v tomto oboru a která je světovým lídrem v prodeji extraktorů šťávy ze zeleniny. Díky technologii GREEN POWER a kontrole kvality prostřednictvím nepřetržité a hluboké inovace během posledních 15 let je odšťavňovač GREEN POWER na špici tohoto oboru.


Odšťavňovač GREEN POWER vyrobí šťávu téměř z čehokoli, od mrkve a jablek po obilné trávy a kapustu. Používá se nejen na odšťavňování, ale také k přípravě dalších chutných potravin, jako jsou těstoviny, rýžový koláč, ovocná zmrzlina a další. Jádrem revoluční konstrukce jsou dvě hřídele, které surovinu zároveň lisují i odšťavňují; nízký počet otáček (160 ot/min) nevyvíjí teplo, které by šťávu zahřívalo. Patentovaný systém se dvěma hřídelemi obsahuje magnety a bio-keramický materiál s větší výtěžností čerstvé šťávy, která navíc uchovává vzácné enzymy a vitamíny a umožňuje delší dobu skladování

3 x bio - Naše koncepce 3 x bio nabízí nejlepší odšťavňování

Mechanické prostředí - odšťavňovač GREEN POWER získal celosvětové patenty a schválení, včetně cen ze Světové soutěže vynálezů a mezinárodních výstav. Snadno se čistí, sestavuje a demontuje.

Prostředí pro šťávu - metoda odšťavňování GREEN POWER odfiltrovává z produktu 70 % těžkých kovů a toxických chemikálií využívaných v zemědělství. Magnetický kontejner na šťávu zachovává déle produkt čerstvý.

Přírodní prostředí - precizně vyrobený redukční převod motoru obsahuje zařízení, které zabraňuje magnetické interferenci. Většina materiálů používaná při výrobě je přátelská k životnímu prostředí a samotný přístroj byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů a s vysokou řemeslnou zručností.
 
Modelová řada Exlusive s rozšířeným příslušenstvím. Navíc hubice pro různé typy ovoce a zeleniny: typ hubice by měl odpovídat zpracovávanému materiálu, hřídele na odšťavňování listové zeleniny a na výrobu těstovin. 

SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI
  • Odšťavňovač GREEN POWER se snadno čistí a přenáší.
  • Odšťavňovač GREEN POWER využívá u svého kontejneru a dvojité hřídele silné magnety a bio-keramické materiály; výsledkem jsou čerstvé šťávy, které lze skladovat delší dobu.
  • Metoda extrakce odšťavňovače GREEN POWER odfiltruje z produktu 70% toxických agrochemických látek a těžkých kovů.
  • Velmi těsná vzdálenost mezi hřídelemi (asi 1 mm) a přesné zpracování zabraňuje vzniku jakýchkoli kovových úlomků nebo pilin, které by se mohly dostat do šťávy nebo vlákniny.
  • Dva samostatné regulátory výpusti vlákniny umožňují vysokou výtěžnost šťávy z ovoce a zeleniny.
  • Zelenina a namočené obilí lze snadno semlít pomocí víceúčelových dílů (lze přiobjednat), které vám rovněž umožní vyrábět těstoviny, nudle, ovocné zmrzliny, rýžové koláče stejně jako šťávy se sníženým obsahem vlákniny.
  • Nízká rychlost otáčení (160 ot/min) unikátního výkonného lisovacího systému se dvěma hřídelemi nevyvíjí prakticky žádné teplo, které by šťávu znehodnotilo. Ovoce a zelenina se důkladně rozmačká, místo sekání a strouhání na malé kousky.
  • Automatický termostat motoru zabraňuje přehřívání.
 
Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).

VHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, řepa, mrkev, ananas..

NEVHODNÝ NA:
větší množství bobulovin...

Tipy na odšťavňování
Pamatujte si, že váš odšťavňovač potřebuje čas. Rychlost rotace 160 ot/min. je ideální. Nejvýživnější šťáva se dělá pomalu - suroviny se dostanou na delší dobu do kontaktu s magnetickým polem (které se nachází pouze na malém prostoru mezi zdvojenou hřídelí. Navíc pomalé odšťavňování je šetrnější a nevyvíjí se při něm tolik tepla.

1. Mrkev
Zdvojené hřídele nejsou čepele. Mrkev musíte pevně přitlačit mezi pomalu se otáčející hřídele. Pro snadnější odšťavňování nakrájejte silnější mrkve podélně. Plastikové pěchovadlo se nedostane až k hřídelím, tedy použijte na zbytek mrkve dřevěné pěchovadlo.

2. Obilná tráva
Chcete-li zabránit nadměrné tvorbě pěny, nechejte zdvojenou hřídel i obilnou trávu před odšťavňováním na dvě hodiny (nebo přes noc) v mrazničce. Při samotném odšťavňování postříkejte pšenici trochou vody. Množství pěny lze redukovat i tak, že za chodu přístroje nalijete do plnicí násypky asi půl čajové lžičky lněného oleje, a teprve pak začnete vkládat obilnou trávu. Pokud nechcete použít tolik oleje, můžete ještě před montáží obě hřídele lehce natřít. Pokud vám nevadí obilná šťáva smíchaná s mrkvovou, můžete pří odšťavňování střídat obilnou trávu a mrkev a tak získáte maximální výtěžnost s minimálním množstvím pěny.

3. Listová zelenina
Pro odšťavňování listové zeleniny jednoduše srolujte list do tvaru válce a pak jej vložte do plnicí násypky.

 

NÁŠ TIP: 

Dezert z mražených banánů

Přísady:
4 zralé banány

Postup: 
4 zralé banány rozpůlte a nechte bez slupky zmrznout. Sestavte přístroj k homogenizaci a zhomogenizujte zmrzlé banány. Ihned podávejte. Množství na 4 porce.
 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitamíny i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si fresh juice připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.
 
 
Video: Test dvouhřídelového odšťavňovače Kempo Green Power Exclusive
 

Hmotnost 8 kg
barva bílá
způsob odšťavňování twin gear
příkon 150 W
otáček za minutu 160
rozměry (š x v x h): 41 x 19 x 29 cm