Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Spiralizér Le Rouet

Neohodnoceno
 
Spiralizér Le Rouet Gourmet snadno nakrájí jakoukoli tvrdou zeleninu na načechrané, dlouhé, tenké a krásné spirálovité nudličky
Dostupnost Na dotaz
4 900 Kč
4 049,59 Kč bez DPH
   
Kód produktu SLR
Kategorie spiralizéry a kráječe
Záruka 2 roky
 

Spiralizér Le Rouet Gourmet


Snadno nakrájí jakoukoli tvrdou zeleninu na načechrané, dlouhé, tenké a krásné spirálovité nudličky - girlandy, špagety, vlasové nudličky nebo tagliatelle. Kouzelná zeleninová kuchyně francouzských kulinářských mistrů se díky spiralizéru snadno dostane i na váš stůl.

Stačí jen vložit zeleninu či ovoce mezi nůž a obočnou kliku s trny a za současného přítlaku směrem proti čepelím pohodlně krájet. Stavěcím šroubem lze snadno nastavit tloušťku řezu. Součástí dodávky jsou také 3 přídavné čepele pro různé nastavení tloušťky nakrájených spirál nebo nudliček (1mm, 2mm a 4 mm).

Výsledkem je zelenina vytvarovaná do podoby zvlněné stuhy nebo zakroucených plátků či dlouhých zeleninových špaget nebo nudliček. Lze krájet mrkve, brambory, řepu, ředkvičky nebo jakoukoli tvrdou zeleninu a dokonce i zelí a cibuli! Skvělý pomocník k přípravě salátů, zeleninových příloh a "hnízd", ozdob nebo vlastních výtvorů. Spiralizér je rovněž velmi ekonomický. Díky nakrájení získá i malé množství zeleniny na objemu a při zpracování nevzniká téměř žádný odpad.

Spiralizér Le Rouet Gourmet se vyznačuje pevnou konstrukcí z nerezu a kompozitních plastů. Je vybaven přísavkami pro stabilizaci na pracovní desku. Vyniká jednoduchým ovládáním a snadným čištěním s možností mytí v myčce nádobí!
 
Hmotnost 2.4 kg
příslušenství 3 přídavné čepele: 1mm, 2mm a 4 mm
rozměry (Š x H x V): 13,5 x 36 x 24,3 cm