výrobníky rostlinného mléka

Přístroj Veggiefino umožní výrobu čerstvého rostlinného mléka ze semen, luštěnin, ořechů nebo také rýže snadno a rychle s náklady nesrovnatelně nižšími, než za jaké pořídíte rostlinná mléka v obchodní síti. Jednoduchý výrobník rostlinného mléka obsahuje nádobu, sítko, které svým tvarem kopíruje nádobu na mléko, a pěchovadlo. Do nádoby, ve které je vloženo sítko, se nalije čistá voda a do sítka se nasypou přes noc namočené ořechy, semena, luštěniny nebo předem uvařená rýže.

Tyčovým mixérem se v sítku rozmělní připravená surovina a v nádobě hned vznikne mléko. Z rozmixovaných semen se pěchovadlem vymačká zbytek tekutiny. Vylisovaná rozdrcená semena se dají použít do dalších pokrmů. Skutečně za pár minut času získáte kvalitní rostlinné mléko, které se dá použít podobně jako mléko živočišné, ale navíc neobsahuje laktózu. Výrobník mléka je proto vhodný nejen pro alergiky, ale pro všechny, kteří se zabývají zdravým životním stylem.

 
1790
1790117901790
   
 • Veggiefino Kód: VF
  Skladem
  Veggiefino Vám umožní vyrobit si rostlinné mléko doma, snadno, rychle a s daleko menšími náklady než u balených rostlinných nápojů. Veggiefino je vynikajícím kuchyňským pomocníkem při výrobě čerstvého rýžového, sójového a ořechového mléka.

  1 479,34 Kč bez DPH
  1 790 Kč
     
  Výrobce: ChufaMix Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem