Doprava ZDARMA Efekt lupa
  • 1 z 10
 

Harmonizační karafa ViaHuman 1,4l - lavender & herbs + zátka a podstavec

 

Informace a struktura, kterou voda získá průchodem přes harmonizér, zůstává ochráněna před vlivem negativních energií umístěním v karafě. Součástí je dřevěná zátka a podstavec.

Dostupnost Momentálně nedostupné
4 990 Kč
4 123,97 Kč bez DPH
Kód produktu HKLZP
Značka ViaHuman
Kategorie Harmonizace vody a prostoru
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Proč pít čistou vodu
Čistá voda je nejvhodnějším způsobem doplňování vnitřní vody. Pití vody vás může uzdravit.
Vědecké studie současnosti ukazují, že za mnoha běžnými zdravotními problémy stojí trvalá dehydratace organismu.

Struktura a paměť vody
Kohoutková voda má jeden zásadní problém - deformovanou strukturu. Voda má schopnost měnit svou strukturu a ukládat k sobě informace - voda má paměť.

Proč používat karafu ViaHuman
Z moha dalších výzkumů vyplývá, že voda má skutečně schopnost měnit strukturní uspořádání svých molekul – tzv. klastrů a do těchto uspořádání ukládat informace. Paměť vody odhalil srozumitelně a transparentně svou prací japonský vizionář Masaru Emoto. Smyslem naší karafy je změnit strukturu vody a upravit ji tak, aby byla dobře přijímána buňkami živých organismů. Informační a energetická kvalita běžné kohoutkové vody se během několika minut v karafě zregeneruje a harmonizuje.

Jak karafa ovlivňuje strukturu vody
V karafě jsou sladěny dva základní prvky ovlivňující tvary vodních klastrů. Je to harmonizující tvar karafy v souladu s Fibonacciho posloupností a energetické působení spirály.

 

Co je Fibbonacciho posloupnost
Tvar a rozměry karafy ViaHuman jsou unikátní. Všechny poměry a délky vycházení z číselné řady Fibonacciho posloupnosti. Fibonacciho posloupnost je „manifestována“ přírodou, a to jak v říši živočišné tak rostlinné. Poměr následných čísel této posloupnosti je roven zlatému řezu. Zákonitosti této posloupnosti lze vysledovat v uspořádání a sklonu listů rostlin, semen slunečnic, šišek jehličnanů, rohů zvířat, ulit plžů nebo plodu ananasu. Použití prvků této posloupnosti vkládá do paměti vody informaci, která je v synergii s fungováním živých organismů.

Působení orgonitu v karafě
Orgonit je směsí několika druhů materiálů a jednoduše bychom ho mohli popsat jako harmonizér. Orgonit díky svému složení přitahuje a neutralizuje negativní energie. Další důležitou a účinnou složkou orgonitu jsou minerály. Každý orgonit je svým složením jedinečný. Barva orgonitu ovlivňuje jeho vibrační vyzařování.


 

Dominantním kamenem v orgonitu této karafy je křemen - ametyst, který svou mimořádnou silou a spirituálními vibracemi působí pozitivně v mnoha aspektech. Překonává závislosti, bloky a omezuje nestřídmost. Ochraňuje před nočními můrami a pomáhá proti nespavosti. Rozvíjí tělesné vlohy a intuice. 

V oblasti léčení slouží k čištění krve, k úlevě od duševní i fyzické bolesti. Pomáhá s metabolismem, kožními poruchami a vstřebáváním vody.

Fialová barva působící skrze ametyst je známá jako barva senzibility, skromnosti, pokory, odpuštění a vnímavosti.

Levandule, další materiál významný pro tuto karufu, dotváří celkový vzhled provence. Tato charakteristická bylina na nás však nepůsobí pouze svým vzhledem, ale také léčivými vlastnostmi. Již v dávných dobách se levandule užívala na podporu trávení, spaní, proti úzkostem a depresím. Ostatně i studie dokázaly, že levandulový olej na nás působí nejen tišícím účinkem, ale zvyšuje i vliv jiných sedativ a pomáhá tak proti neklidu, úzkostem a s tím spojenou nespavostí či únavou.

Styl provence pak dotváří směs bylinek, jako je tymián, bazalka, rozmarýn, estragon, oregano či saturejka. Tyto byliny se typicky používají v kuchyni, ale mají i jiné funkce než gastronomické. Směs působí pozitivně na prokrvení těla, kardiovaskulární systém a hladinu cukru v krvi. Umírňuje podráždění a různé nervové problémy. Estragon podporuje trávení, snižuje nechutenství. Oregano čistí plíce a průdušky, saturejka povzbuzuje libido.

Květy a bylinky jsou ošetřeny poměrně novou a náročnou metodou - lyofilizací. Touto metodou dochází k sušení mrazem, díky čemuž se například u ovoce či rostlin zachovává výrazná chuť, vůně a u této karafy pak především barvy bylin.

Dno je uzavřeno dřevem, které je také vlivným prvkem harmonizujícím vodu v karafě. Symbolizuje růst a potřebu vyvíjet se. Podněcuje nadšení pro vše nové a kreativitu. Energie dřeva přináší hojnost a prosperitu, napomáhá vlastnímu úsilí zaměřenému na zlepšování rodinných vztahů.

 

Karafu lze zhotovit také na přání dle individuálních preferencí a cítění. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.


 

Pro rok 2019 je připravovanou novinkou LED disk z masivního dřeva s volitelnou barvou světla. Tento dřevěný disk v kombinaci s karafami projasní design interiéru a zároveň přináší nové možnosti v aplikování chromoterapie a přípravě barvených elixírů. 

 

 

 

 

 

 


Návod k používání karafy ViaHuman lavender & herbs: 
Před prvním použitím karafu vypláchněte vodou. 
Nevlévejte do karafy horké tekutiny, není vyrobena z varného skla a mohlo by dojít k prasknutí skla!!! 
Nevystavujte karafu  mrazu a teplotním šokům, mohlo by dojít k jejímu poškození. 
Nevystavujte  prázdnou karafu na slunce, materiál orgonitu  není vhodné po delší  dobu zahřívat, při naplnění karafy nedochází  na slunci k přehřívání orgonitu. 
Nevkládejte karafu do myčky a v žádném případě do  mikrovlnné trouby!!! 
Pro vyčištění postupujte tak, že do karafy nalijte lžíci octa nebo kyseliny citronové a dolijte vodou cca 40°C, to znamená teplé z řádu, dlaní ucpete hrdlo a  obsah protřepejte. Vápenatý povlak se uvolní.
Nepokládejte karafu s orgonitem  na horkou plotnu, nevystavujte karafu do kontaktu s plamenem.
Každý orgonit je vzhledem a složením jedinečný, bublinky v orgonitu nemají vliv na účinnost.
Voda je energetizována již po 10 minutách po nalití do karafy, doporučujeme pít najednou alespoň 0,5 l vody hodinu před jídlem.
Doporučujeme ideálně naplnit karafu už večer pro ranní pití vody, dojde k celkovému uvolnění volného chloru, voda má pokojovou teplotu a je výborná pro ranní zavodnění organismu.
Karafa je určena k harmonizaci pitné vody, upozorňujeme, že teplá voda z bojleru není považována za pitnou!
Energetizace vody probíhá do teploty cca 41°C, při vyšší teplotě se harmonizující informace ztrácí.
Karafu lze použít pro harmonizaci všech nápojů, které obsahují vodu – džusů,  smoothies, ledových čajů, ale také piva nebo jako dekantér na víno.
U vína naplňte karafu asi do poloviny výšky orgonitu a pravotočivým kroužením uvolňujte aroma a aktivujte pozitivní energii.
Nahodile se vyskytující  bublinky  a drobné nerovnosti  na skle karafy jsou charakteristické pro ruční výrobu a nemají vliv na účinnost karafy.
Při používání protiprachové dřevěné zátky může být vnímáno  aroma dřeva v chuti vody, pokud vnímáte toto aroma jako nepříjemné – zátku nepoužívejte.
Vzhled orgonitu se odlišuje v drobných detailech, každá karafa je jedinečným originálem s ruční výrobou skla i orgonitu. 

Hmotnost 1.1 kg
Hmotnost 1,1 kg
Průměr 16 cm
Výška 27 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.