klíčidla

Pro zdravý životní styl odborníci doporučují konzumaci čerstvě naklíčených semen a obilovin. V naší nabídce je klíčidlo FreshLife 3000, ke kterému je pro zvýšení jeho kapacity možno dokoupit další nádobu a tím jeho výkon zdvojnásobit. Tento přístroj je automatizovanou obdobou klasických biomisek. Na rozdíl od nich však není nutné se o klíčící semena a obiloviny téměř vůbec starat. Ve fázi plnění postačí naplnit spodní nádobu vodou a na síto nasypat vybraná semena, obiloviny či luštěniny. Klíčky v zařízení mají pravidelný přísun vody a díky tomu jsou šťavnaté a mají bohatou a čerstvou chuť.

Víko u klíčidla zajišťuje stabilní klima a zabraňuje nežádoucím vlivům prostředí a vniknutí prachu. Zavlažovací tryska přístroje pravidelně rotuje a zavlažuje v časovém intervalu klíčící semena. Při klíčení se látky v semenech aktivují a zvyšuje se v nich obsah bílkovin, minerálních látek, vitamínů, enzymů a stopových prvků. Není nutné si kupovat průmyslově vyráběné klíčky, teď je můžete mít k dispozici pravidelně a čerstvé.

 
1290
4390112904390

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • 55000 freshlife Doprava ZDARMA Kód: OFLK3
  Momentálně nedostupné
  FreshLife je dokonalým pomocníkem pro všechny, kdo pravidelně konzumují čerstvé klíčky z běžně dostupných obilovin a semen. Automatický systém velmi usnadňuje jejich pěstování, protože Fresh Life se o vše podstatné postará sám!

  3 628,10 Kč bez DPH
  4 390 Kč
  Značka: Tribest Záruka: 2 roky
 • 55010 freshlife keimgeraet keimschuesselset (1) Kód: OFLK4
  Momentálně nedostupné
  Přídavná nádoba ke klíčidlu Fresh Life.

  1 066,12 Kč bez DPH
  1 290 Kč
  Značka: Tribest Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.