Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Samura 67 Nůž Santoku 17,5 cm (SS67-0095)

 

Samura nůž Santoku představuje klasický japonský nůž. Vzhledem ke své konstrukci a designu je právem označován za nejvšestrannější kuchyňský nůž. Dokonale si totiž poradí s celou řadou kuchařských úkolů. A jak název v překladu napovídá, nůž Santoku má tři typy použití - krájení, sekání a řezání, a to vše díky široké čepeli a těžišti, které je posunuté dopředu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
799 Kč
660,33 Kč bez DPH
Kód produktu SNSANS
Značka Samura
Kategorie Nože Samura
Záruka 2 roky
 

Nože Samura jsou dokonalým průsečíkem japonské tradice nožů a evropské spolehlivosti.67 chefs 3Pro výrobu nožů značky Samura se používá výhradně ta nejlepší japonská a švédská ocel, která je kalena na 58 - 61 HRC.

Fantastický řezný výkon zajišťuje čepel, která má japonský tvar a jemné zúžení ze špičky.

Tajemství nožů Samura ovšem spočívá v jejich naostření v úhlu 17 °C, což je více než v případě japonských nožů, ale méně než u evropských nožů.

Rukojeť pro nože Samura se rovněž vyrábí z prvotřídních moderních materiálů jako Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, kraton či kompozity.

SS67_0095_w(1)Samura 67 Nůž Santoku s délkou čepele 17,5 cm se právem řadí mezi tradiční japonské nože. Díky široké čepeli a těžišti posunutému dopředu zajišťuje Santoku nůž všestrannou činnost. Skvěle se tak s ním řezá, krájí i seká, a to ať jde o jakékoli potraviny. Přilepení potravin na čepel nože zabraňují podlouhlé zářezy nad ostřím. Optimálně tvarovaná oválná rukojeť z tepelně odolného a ekologického plastu umožňuje používat nůž i po dlouhou dobu, aniž by muselo být vyvinuto větší úsilí.

Doporučujeme ruční mytí.

 

Celková délka:    33,2 cm
Délka čepele:     17,5 cm
Hmotnost:           119 g

Hmotnost 0.119 kg
Hmotnost 119 g
Materiál čepele AUS-8
Materiál rukojeti ABS plast
Záruka 2 roky
Mytí nelze mýt v myčce
Název kolekce SS67
Typ nože nůž Santoku
Délka čepele 17,5 cm
Celková délka 33,2 cm
Značka materiálu čepele AUS-8
Tvrdost 58 HRC
Povrch čepele nepotažená
Barva rukojeti černá
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.