Doprava ZDARMA Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Lis na citrusové plody Sage 800CP

 

Elegantní pákový lis na ovoce z leštěného nerezu. Výkonný motor s velmi tichým chodem vždy zajistí maximální výtěžnost.

Dostupnost Na dotaz
6 490 Kč
5 363,64 Kč bez DPH
Kód produktu SA800CP
Značka Sage
Kategorie odšťavňovače Sage
Záruka 3 roky
Položka byla vyprodána...
 

Tento výrobek měl v minulosti označení Catler CP8010.

 

Lis na citrusové plody Sage 800CP je dokonalým spojením elegantního, masivního vzhledu a unikátního, jednoduchého ovládání. Ve srovnání s ostatními odšťavňovači (lisy na ovoce) určenými do domácnosti lze tento přístroj použít i v kavárnách a menších provozovnách.

Přistroj je vybaven dvěma separačními síty (podélné otvory a děrované), které efektivně oddělí vlákninu od šťávy. Výsledkem je lahodný fresh juice bez nepříjemných kousků. Díky skloněné sběrné míse nezůstává v odšťavňovači žádný zbytek šťávy ladem. O čistotu kolem odšťavňovače se stará také „uzamykatelný“ zobáček výtokového otvoru, který jediným pohybem zamezí odkapávání džusu například při výměně sklenic. Čištění se velmi snadno řeší pouhým opláchnutím dílů pod tekoucí vodou. Sečteno a podtrženo, odšťavňovač (lis na ovoce) Sage 800CP je jedničkou ve všech parametrech a díky stylovému designu také krásným doplňkem každého interiéru.

Lis na ovoce Sage 800CP bravurně zvládá všechny druhy citrusových plodů. Je vybaven dostatečně silným motorem a chráněn pojistkou proti přetížení. Rotační kužel velmi chytře vymyšleného tvaru naprosto perfektně vylisuje malou mandarinku či limetu stejně jako grapefruit jakékoliv velikosti. Odšťavňování je natolik účinné, že z citrusových plodů zůstávají jen kvalitně „vystrouhané“ slupky. A to i přes skutečnost, že odšťavňování neřídí přímo ruka obsluhy, ale rozkrojený citrusový plod se na kuželu lisuje pomocí přítlačného ramene. Rameno je vlastně nejlepším prvkem tohoto odšťavňovače. Díky patentovanému sklopnému mechanizmu tlačí rozkrojený plod skutečně kolmo na kužel, zároveň funguje jako spínač motoru a současně umožňuje obsluze práci „s čistýma rukama“.

Přestože lisované šťávy jsou obvykle připravovány především s ohledem na chuť, konzistenci a aroma, jejich nespornou předností je přínos zdravotní. Zhruba 95 %  nutričních hodnot čerstvého ovoce a zeleniny naleznete v jejich šťávě. Šťáva z čerstvého ovoce nebo zeleniny tvoří důležitou složku dobře vyvážené diety. Navíc je snadno dostupným zdrojem vitaminů a minerálů. Rychle je vstřebávána krevním systémem,a proto je to nejrychlejší způsob, jak může tělo získat živiny. Šťáva z citrusových plodů je známá svým vysokým obsahem vitaminu C a preventivními účinky proti nachlazení a chřipce, je častým základem dietního jídelníčku. Čerstvě vylisovanou šťávu byste měli zkonzumovat ihned po jejím vylisování, abyste tak předešli ztrátě hodnotných vitaminů.
NÁKUP A SKLADOVÁNÍ OVOCE A ZELENINY

• K lisování používejte vždy čerstvé ovoce.
• Vybírejte ovoce s pevnou, hladkou slupkou bez skvrn.
• Pro lisování jsou ideální pomeranče Valencia.
• Snadněji se vám budou lisovat středně velké grapefruity, citrony a limetky.
• Ostatní citrusové plody, jako jsou mandarinky a pomela (zelené grapefruity), mají malou výtěžnost šťávy.
• Citrusové plody můžete skladovat při pokojové teplotě na suchém místě.
• Z ovoce skladovaného při pokojové teplotě získáte více šťávy.

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí konzumaci čerstvého ovoce. S ovocnými šťávami jsou výživné látky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitaminy i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si šťávy připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.

Nápoj na hubnutí s grepem (300 kJ)
Účinky - Grep rozhýbe látkovou výměnu.
Postup - Nápoj si připravíš z 200 ml grepové šťávy, 100 ml zeleného čaje a s kouskem rozmixovaného zázvoru.

 

 

 
Hmotnost 5 kg
Rozměry (v x š x h): 45 x 25 x 20 cm
Způsob odšťavňování: rotační kužel univerzální velikosti
Příkon: 110 W
Materiál: slitina ušlechtilých kovů a nerezová ocel
Prodloužená záruka: 36 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.