Doprava ZDARMA Efekt lupa
  • 1 z 10
 

Odstředivý odšťavňovač Sage BJE820

 

Nerezový odstředivý odšťavňovač s elektronickým ovladačem rychlosti a s LCD displejem. Snadné nastavení optimálního programu.

Dostupnost Na dotaz
9 490 Kč
7 842,98 Kč bez DPH
Kód produktu SABJE820
Značka Sage
Kategorie odšťavňovače Sage
Záruka 3 roky
Položka byla vyprodána...
 

Odšťavňovač Sage BJE820 je nástupcem odšťravňovače Catler JE8011.

Profesionální odšťavňovač Sage BJE820 se dvěma disky představuje dokonalé vyvážení funkčnosti, spolehlivosti a jedinečného stylu po všech stránkách: od špičkového, extrémně tichého motoru až po tělo odšťavňovače vyrobené z broušené nerezové oceli, který byl navržen s důrazem kladeným na odolnost, a také s ohledem na bezpečné ovládání a snadné čištění. 

Sage BJE820 má pětistupňový elektronický volič rychlosti. Rychlost motoru lze nastavit v rozmezí 6500 až 13000 otáček. Při používání extraktoru pyré nebo při odšťavňování měkkého ovoce s vysokým obsahem vody, např. vodních melounů, se zařazuje nízká rychlost. Při odšťavňování tvrdého ovoce a zeleniny se zařazuje vysoká rychlost. Pokud je středové ostří vystaveno vyšší zátěži, pomocí elektronicky řízeného čipu se automaticky upraví otáčky a výkon motoru.

Široký plnicí otvor umožňuje snadné, rychlé a bezpečné vložení ovoce nebo zeleniny bez pracného krájení. O tom, jak rychle odšťavňovač Sage zpracuje například jablka, se můžete přesvědčit sami: během pouhých 5 vteřin chodu přístroje získáte 2,4 dl čerstvého jablečného moštu.

  

Příslušenství

  • nádoba na šťávu s praktickým oddělovačem pěny
  • zásobník na dužinu,čisticí kartáček
  • všechny odnímatelné části lze mýt v myčce na nádobí

 

Příprava ovoce a zeleniny k výrobě pyré

  • Pyré lze vyrábět pouze z měkkého ovoce.
  • Ovoce s tvrdou nebo nepoživatelnou slupkou, například mango, ananas nebo kiwi, před odšťavňováním vždy oloupejte.
  • Tvrdé středy, například u ananasů, je nutné před výrobou pyré vždy odstranit.
  • Veškeré ovoce s peckami, tvrdými semeny nebo jádry, například nektarinky, broskve, manga, meruňky, švestky nebo třešně, je nutné před výrobou pyré vypeckovat.
  • Dužinu z exotického ovoce, oloupané kiwi nebo bobule lze zpracovávat bez odstranění pecek.Ke zpracování používejte vždy čerstvé ovoce a zeleninu.

 

VHODNÝ NA:
hrušky, jablka, mrkev, citrusové plody... 

NEVHODNÝ NA:
listové zelenina, byliny...

 

NÁŠ TIP:
Koktejl s mangem a grepem

Červené grepy obsahují resveratrol, což je účinná antikarcinogenní látka. Navíc jsou vynikajícím a jemným čistícím prostředkem.

Přísady:
1 mango, 150g červeného grepu

Postup:
Mango rozkrojte na polovinu a vyjměte pecku. Odkrojte slupku a dužinu odšťavněte. Grep oloupejte a odšťavněte. Šťávy smíchejte ve sklenici..

 

HUBNUTÍ S OVOCNÝMI ŠŤÁVAMI
Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitaminy i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si fresh juice připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.

Nápoj na hubnutí s ananasem (400 kJ)
Účinky - Enzymy z ananasu povzbuzují trávení.
Postup - Smíchej 40 ml šťávy z hroznu, 40 ml šťávy z ananasu, 20 ml šťávy z limetky. Přidej drť ze tří kostek ledu a dolij perlivou minerálkou.

 

Rozměry (v x š x h): 43 x 20 x 30 cm
otáčky/min 5 nastavení rychlosti (6500/8000/9750/11000/13000 ot./min)
Způsob odšťavňování: odstředivý
Barva: slitina ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Příkon: 1500 W
Prodloužená záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.