Lurch - Smart naběračka (00240612)

Kód: LSTN
Novinka
Značka: Lurch
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Není skladem
Položka byla vyprodána…

V žádné kuchyni by neměla chybět klasická naběračka. Využijete ji při nalévání a přelévání hustých i čirých polévek, gulášů, kari, tekutého těsta nebo punče, při servírování či porcování a mnoho dalšího. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Staňte se mistrem kuchařem s prémiovou Smart naběračku z jedinečného materiálu - silikon Platinum.
Lurch nabízí skvělou naběračku pro splnění vašich snů.
Perfektní pomoc při práci v kuchyni.

Smart NaBĚRAČKA

V žádné kuchyni by neměla chybět klasická naběračka. Využijete ji při nalévání a přelévání hustých i čirých polévek, gulášů, kari, tekutého těsta nebo punče, při servírování či porcování a mnoho dalšího. Díky Lurch - Smart naběračce všechny úkony zvládnete v čistotě a bez ukápnutí. Naběračka se také skvěle hodí k nabírání vody a jiných tekutin. Moderní černý design tuto naběračku činí elegantním doplňkem na servírovacím stolku.

Základní informace o naběračce

 • pro nabírání a servírování polévky, omáčky a jiných tekutých pokrmů
 • z platinového silikonu s nylonovým jádrem pro zvýšenou stabilitu
 • nepoškrábe potažené pánve ani hrnce
 • protiskluzová rukojeť
 • s praktickým závěsným očkem

Smart NaBĚRAČKA

Na designovém základě forma následuje funkci jsou vyvinuty všechny silikonové nástroje řady Smart. K tomu můžeme s jistotou dodat - nejen design se extra dobře podařil, funkce v žádném případě za vzhledem nezaostává: tuhé nylonové jádro, hebký povrch ze 100% platinového silikonu pro práci bez rizika poškrábání nádobí.

Dokáže odebrat vše ze dna a okrajů nádob při míchání jídla, zvláště na pánvi a v hrnci. Jídlo se k nástroji příliš nepřichytává a naběračka se velmi snadno čistí. Využijete ji i při ochutnávání pokrmů.

LURCH je specialistou na silikon již od roku 1999.

Použití tohoto moderního materiálu jsme rozšířili na řadu vynikajících kuchyňských nástrojů a pomocníků.

Speciální Premium Platinum Silikon, který používá značka LURCH, otevírá v kuchyni zcela nové možnosti využití.

Forma je flexibilní, stabilní, odolává vysokým teplotám a snadno se čistí. A nejen to. Tento materiál nabízí mnohem více úžasných vlastností.

Co je Premium Platinum Silikon?

Jedná se o silikonovou "gumu" (pryž), která je vyrobena ze základního prvku křemíku a platiny (jako katalyzátoru) a přidaného barviva.

Křemík je s 27% výskytu (hned po kyslíku) dalším prvkem, který se nejvíce vyskytuje na zemi. Získává se například z písku. Výroba Premium Platinum Silikonu je šetrná k životnímu prostředí - množství energie potřebné k výrobě je mnohonásobně nižší než ve srovnání třeba s železem.

FLEXIBILNÍ a PEVNÉ

Vůbec první formy na pečení z platinum silikonu v celém Německu byly právě LURCH FlexiForm! Silikon se v dnešní době stal standardním materiálem nejen pro vaření, ale i pečení a mražení. Nejoblíbenější značkou nejvyšší kvality na celém trhu je právě originální řada FlexiForm, která vyniká výjimečnými vlastnostmi:

 • zcela nepřilnavý Premium Platinum Silikon
 • snadné čištění a údržba
 • bezproblémové mytí v myčce nádobí
 • odolává kyselinám z ovoce a chlebového kvásku
 • nezabírá místo při skladování

Díky využití dostatečného množství prémiového materiálu jsou naše formy velmi flexibilní a současně stabilní a pevné

Ohromující kvalita originální řady FlexiForm vyrobené ze 100% Premium Platinum Silikonu vás naprosto uchvátí a rozdíl jednoznačně poznáte. Nejširší řada na trhu zahrnuje formy od běžných kulatých na koblihy nebo bábovky, přes různé velikosti hranatých či jiných tvarů až po různorodé speciální formy pro dekorativní pečení. 

Nástoje Smart

Dle principu "forma vychází z funkce" jsme vyvinuli řadu silikonových kuchyňských nástrojů Smart. Extrémně vysoká funkčnost ve spojení se skvělým designem. Náčiní série Smart disponuje tuhým nylonovým jádrem, které je potažené 100% Premium Platinum Silikonem. Díky nylonu disponují nástroje Smart zvýšenou pevností a v kombinaci s hebkým vnějším silikonovým pláštěm je zajištěna bezpečná práce bez rizika poškození či poškrábání povrchu nepřilnavého nádobí.

Silikonové náčiní Smart přiléhá k povrchům nádob jako "stěrka" (ano i "trojhranná" naběračka tak funguje!) a nezanechává zbytky jídla v nádobí. To je hlavní rozdíl mezi náčiním z pouhého nylonu, které se často připaluje nebo dokonce taví (takto zdeformované nástroje pak neplní svou funkci).

Silikonové kuchyňské nářadí LURCH je vysoce univerzální

Můžete s ním vařit, smažit, opékat či polévat marinádou při grilování v troubě. A to vše díky mimořádné teplotní odolnosti.

Pečení milujeme. Pečeme více než 20 let výhradně ve formách LURCH FlexiForm. Od samého počátku nás silikon tak nadchnul, že jsme už nikdy v ničem jiném péci nechtěli.

Vzhledem k vynikající extrémní životnosti pečících forem LURCH FlexiForm poskytujeme záruku 15 let!!!

Formy na pečení FlexiForm vyrábíme z celistvého materiálu bez nanášení jakýchkoli dodatečných vrstev díky čemuž jsou prakticky nezničitelné (s ohleduplným zacházením).

Vyrobeny ze 100% LURCH Premium Platinum Silikonu. To je udržitelnost v té nejčistší formě.

Premium Platinum Silikon je stoprocentně "potravinářský" a absolutně bezpečný a neškodný. Originální LURCH FlexiForm Premium Platinum Silikon:
 • je tvarově stálý díky tomu, že nešetříme materiálem (nekrčí se, netrhá se, neškrábe se ani jinak nedegraduje)
 • na rozdíl od mnoha jiných "forem" odolává působení chlebového kvásku a kyselinám z ovoce a potravin
 • trvale si udržuje maximální nepřilnavost... žádné pečivo ani cukroví se k formě prostě a jednoduše nepřipeče
 • má skvělé energetické vlastnosti a zaručuje rovnoměrné propečení s nádherným křupavým povrchem či kůrkou
 • je antialergenní a nepřenáší vůně ani chutě

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečící formy a plechy
Záruka: 15 let
Hmotnost: 0.112 kg
Materiál: platinový silikon, nylon
Barva: černá
Rozměry: 28 cm
Mytí v myčce: lze
Název kolekce: Smart
Nepřilnavost: vysoká
BPA: BPA Free
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: