Abien - Magic gril - bílý

Kód: AGM24W
Novinka
Značka: Abien
6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Nejprodávanější gril v Japonsku je nyní k dostání i v České republice. Vychutnejte si každý den čerstvě připravené zdravé jídlo s abien MAGIC GRIL - dokonalým elektrickým grilem v japonském designu (ve stylu Teppanyaki).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 20230222_1973

Dokonalý elektrický gril to je Magic gril

Ideální volba pro zdravé vaření s použitím minimálního množství tuku. Grilované šťavnaté maso, křehké ryby, grilovaná zelenina nebo vláčné palačinky a lívance a ještě mnohem více. Připravit si chutné pokrmy zvládne každý bez rozdílu věku.

Ať už sedíte u velkého jídelního stolu s celou rodinou nebo u toho nejmenšího, na balkoně nebo při kempování s přáteli, s abien Magic grilem vás vždy čeká neopakovatelný společenský zážitek - vychutnáte si skvělé jídlo se zábavou při jeho vaření.

 

"Technologie a design, které vám dělají radost".

Slovo "abien" pochází ze španělského "bien", což znamená "dobrý". Chceme, aby naše produkty přiblížily lidem japonský životní styl a ukázaly, co je skutečně "dobré".

Spojujeme bezkonkurenční technologie s designem nejvyšší kvality.

Věříme, že radost z nových a vzrušujících zážitků a výrobků je společná všem generacím a pohlavím.

Naším posláním je skrze technologie, dobré nápady a elegantní japonský design přispívat k radosti ze života všech.

4573561580114_21

 

Společnost abien dosud prodala více než 200 000 svých stolních grilů. V systému Rakuten, který je největší japonskou platformou pro elektronické obchodování, je MAGIC GRIL označen jako číslo 1 mezi všemi stolními grily. Získal také ocenění "Good Design Award" v Japonsku a Gold Award v kategorii kuchyňského náčiní.

 

Článek v časopise SELL: Nejprodávanější gril v Japonsku dorazil do Česka

20230222_1733

Povzneste vaření na novou úroveň. S abien Magic grilem budou všechny vaše pokrmy dokonale připravené, chutné a šťavnaté. 

Představujeme nový životní styl skrze špičkovou inovativní technologii ohřevu a revoluční povrchovou úpravu grilovacích desek.

 

PŘEDNOSTI ABIEN MAGIC GRILU:

 • Nepřilnavý povrch grilu

 • Unikátní technologie grilovacích desek

 • Jednoduché ovládání

 • Snadná údržba a čištění

 • Praktické skladování

 • Úspora energie

 • Design a získaná ocenění

 

 

20230222_0143

Nepřilnavý povrch grilu 

Už nebudete potřebovat žádný olej. Unikátní povrchová úprava zabraňuje přilnutí potravin ke grilovací desce. Zdravé jídlo bez oleje nebo s minimálním množstvím oleje.

Méně kouře. Pouze lahodné chutě.

Protože se jídlo nepřipaluje a na topná tělesa neodkapává žádný tuk, nevzniká u přípravy nadbytečný kouř.  Výsledkem je zdravé vaření bez zápachu. Dokonce i ryby můžete bez problémů grilovat u stolu. A bonusem navíc je, že japonská kultura vaření určitě přispívá k celkovému zdraví a dlouhověkosti.

 

 

Technologie grilovacích desek 

Grilovací desky se zabudovanými topnými tělesy a revoluční technologie polymerových tepelných fólií zaručují rovnoměrnou přípravu pokrmů - prostě MAGIC.

technologie_01

 

Pětivrstvá technologie pro účinnou regulaci teploty

Tepelný zdroj a grilovací deska jsou vzájemně propojeny tak, aby se při položení chladnějšího pokrmu na povrch grilovací desky teplota rychle vrátila na nastavenou úroveň. Tímto je také zabráněno nerovnoměrnému propečení, a poškození  grilovací desky. Zrcadlový povrch ve spodní části odráží teplo směrem vzhůru a zajišťuje účinný, rovnoměrný ohřev a regulaci teploty.

1. grilovací deska
2. izolační folie
3. ohřívací okruh
4. izolační vrstva
5. nerezová deska se zrcadlových povrchem

 

Rovnoměrná distribuce tepla po celém povrchu

Většina běžných grilovacích roštů disponuje kovovým tepelným uzavřeným okruhem a při používání vznikají teplotní rozdíly mezi ohřívanými a neohřívanými oblastmi, což způsobuje nerovnoměrné grilování. Naproti tomu ohřívací okruh abien grilu Magic s vysokou hustotou, umístěn přímo pod grilovací deskou, rozvádí teplo rovnoměrně po celé ploše roštu. Díky tomu je zabráněno nerovnoměrnému ohřevu a jídlo se nepřipaluje.

 

technologie_031

 

U grilu MAGIC je celé topné těleso zároveň teplotním čidlem

Celé topné těleso funguje jako teplotní čidlo, které dokáže detekovat změny teploty na celém povrchu grilovací desky, což umožňuje regulovat teplotu a snižovat spotřebu energie. Naproti tomu většina běžných topných desek má zabudovaný kovový snímač do grilovací desky . To ztěžuje kontrolu tepla na celém povrchu grilu.

technologie_041

 

 

IMG_5816_02

 

Jednoduché ovládání

Nastavení grilu MAGIC GRIL trvá pouhých 10 sekund.

Extrémně přesná regulace teploty.

Jedinečná technologie abien umožňuje regulaci teploty ve čtyřech stupních. Celý povrch grilovací desky si vždy rovnoměrně udržuje stejnou nastavenou teplotu. Součástí této technologie je navíc nízká spotřeba energie.

Na Magic grilu abien je pokrm vždy připraven při optimální teplotě.

 

K dispozici jsou 4 nastavení teploty: 100℃ / 150℃ / 190℃ / 250℃.
Nízká teplota (150℃) slouží k pomalému vaření bez připalování, zatímco vysoká teplota (250℃) podporuje rychlé a důkladné grilování.

 

 

white washing

Snadná údržba a čištění

Čištění Magic grilu je velmi jednoduché.  Stačí otřít povrch papírovým ubrouskem a většina nečistot je odstraněna.

Grilovací desku a podstavce lze také během několika sekund sejmout. Díky tomu lze grilovací desku snadno umýt a poté ji umístit do svislé polohy na polici. Tímto ušetříte místo ve vaší kuchyni.

Když abien MAGIC GRIL potřebujete, stačí umístit podstavce na magnety a zapojit napájecí kabel. Připraven k opětovnému použití je během několika málo sekund.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: K mytí nepoužívejte myčku nádobí a abrazivní mycí prostředky.

 

 

20230222_2019

 

Praktické skladování

Snadno se ukládá.

Díky jednoduchému rozložení jej můžete uložit i do nejmenšího prostoru.

 

 

 

 

 technologie_05

Úspora energie a nižší účty za elektřinu

Gril abien MAGIC disponuje energeticky úspornou konstrukcí, se kterou můžete bez obav gril používat každý den. Tato konstrukce snižuje spotřebu energie přibližně o 40 % ve srovnání s běžnými grilovacími deskami. Nízkou spotřebu energie oceníte nejen v interiéru, ale také při vaření venku a připojení grilovací desky k přenosnému zdroji energie.

 

 

20230222_1883

 

Design a získaná ocenění

Se svým jednoduchým, štíhlým a inteligentním japonský designem (styl Teppanyaki) získal abien Magic gril v Japonsku ocenění "GOOD DESIGN AWARD" a stal se bestsellerem v kategorii stolních grilů.

 

 

 

 

Obsah balení:

 • grilovací deska 
 • 2x podstavec
 • napájecí kabel
 • uživatelská příručka

 Doplňkové parametry

Kategorie: Abien Magic Grill
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.1 kg
Rozměry (v/š/d): 7,9 x 30,5 x 40,5
Nastavení teploty: 4 úrovně (vysoká: 250 °C, střední: 190 °C, nízká: 150 °C, udržovací: 100 °C)
Výkon: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
Spotřeba energie: průměr 950 wattů
obsah balení: grilovací deska, 2x podstavec, napájecí kabel, uživatelská příručka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: