Možnosti platby

Platíte raději kartou nebo na dobírku? U nás můžete využít celou řadu platebních nástrojů. Na této stránce najdete přehledně shrnuty všechny možnosti.

Platba při převzetí zboží / dobírka
Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.

  • hotově - dobírkou - při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky
  • Při platbě dobírkou se vždy účtuje 30 Kč doběrečné.
  • platební kartou - platba předem prostřednictvím zabezpečené online platební brány ComGate - rozhodnete-li se k platbě využít platební bránu, po dokončení objednávky budete přesměrováni na tuto platební bránu a vyzváni k zadání údajů z platební karty, přesměrováni na vybranou banku nebo vyzváni k zadání vašeho jména a hesla k účtu.
    Platbu poté jednoduchým postupem dokončíte

Tyto informace vypisujete přímo do stránky zpracovatelské brány, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám sdělí pouze výsledek autorizace. Tím je odstraněna možnost zneužití vašeho Konta a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti.

Převodem předem
Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, pošleme vám během 24hodin na e-mail zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet expedujeme zboží na adresu uvedenou v objednávce.

Při platbě převodem předem:

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou
  • při osobním odběru zboží, je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas)