Sušičky ovoce

Sušení ovoce, hub a zeleniny patří mezi nejstarší způsoby jejich konzervace a neobejde se bez kvalitní sušičky ovoce

Sušičky Yden jsou novinkou na českém trhu a jsou zastoupeny 2 modely - infračervená sušička Yden CI IR D5 jako jediná na našem trhu využívá k sušení kromě klasického sušícího módu infračervené záření. Druhým zástupcem je stohovatelná sušička Yden CI 9013A u které lze navyšovat kapacitu přídavnými sušícími tácy.

Sušička Sedona  je velmi kvalitní, elegantní sušičku s devíti vyjímatelnými tácy. Horizontální proudění vzduchu a tím i rovnoměrnost sušení zajišťují dva samostatné ventilátory. Sušička Sedona zvládne najednou usušit velké množství potravin, ale oproti jiným sušičkám disponuje navíc i úsporným režimem.
 
Sušičky Excalibur využívající horizontálního proudění vzduchu se postarají o rychlé a rovnoměrné vysušení bez nutnosti přeskládávání jednotlivých táců. Sušit lze širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin až po prstence sladkého ananasu. Proužky hovězího masa, kuřete, ryby nebo dokonce zvěřiny je možné marinovat v různých omáčkách s kořením a nasušit na domácí „jerky“– sušené kořeněné maso vhodné k přímé konzumaci.

 

Nejprodávanější

220
15990122015990
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem