sušičky Yden

Nejnovější sušičky potravin Yden jsou skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Jedná se o novou evropskou produktovou řadu od renomovaného výrobce sušiček L'Equip. Pomocí těchto sušiček můžete připravit chutné a zdravé svačiny nebo usušit potraviny k dalšímu skladování.

Sušička Yden IR D5 je kombinací stylu a vysoké funkčnosti. Tato sušička kombinuje dva různé postupy sušení - "na slunci" a "ve stínu", které se dají kombinovat s automatickým nebo manuálním nastavením. Je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů včetně nerezových sušících táců, které se v průběhu sušení nemusí otáčet. Uzavřený design podporuje efektivní proudění vzduchu v sušící komoře. Vzduchový filtr zajišťuje sušení potravin čistým vzduchem.

Sušička potravin Yden CI 9013A je tichá a díky přídavným, stohovatelným tácům můžete navýšit její kapacitu. Zabudovaný vzduchový filtr zajišťuje sušení čistým hygienickým vzduchem. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a zdravé svačiny nebo usušit potraviny pro skladování.

Představujeme vám nejnovější sušičku Yden CI IR D5, která je jako jediná sušička na českém trhu vybavena infračerveným módem.

Nejprodávanější

Infračervená sušička Yden CI IR D5
 
15 990 Kč
(13 214,88 Kč bez DPH)
YdenSusicka2 tra
Sušička potravin Yden CI 9013A
Skladem (>3 ks)
Kód: YS9013A
 
7 790 Kč
(6 438,02 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Infračervená sušička Yden CI IR D5
Doprava ZDARMA
13 214,88 Kč bez DPH
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou nerezové  sušící tácy. Hygienicky čistý vzduch v sušičce zajišťuje filtr.

Kód: YISD5
YdenSusicka2 tra
Doprava ZDARMA
6 438,02 Kč bez DPH
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A je tichá a díky přídavným, stohovatelným tácům můžete navýšit její kapacitu. Sušička vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a zdravé svačiny nebo usušit potraviny pro skladování.

Kód: YS9013A
Dárek zdarma
Dárek zdarma
v vybraným produktům
Garance doručení
Garance doručení
následující pracovní den
Nadstandardní záruka
Nadstandardní záruka
pro naše dovozové značky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
na bezplatné infolince