Yden

Nabízíme nejnovější infračervenou sušičku potravin Yden CI IR D5, ve které si můžete usušit suroviny "jako na sluníčku". Sušička je vybavena automatickým módem při kterém není nutné nastavovat teplotu ani čas sušení. Vestavené čidlo vlhkosti samo vyhodnotí nejlepší způsob sušení potravin. Druhou sušičkou značky Yden je model Yden CI 9013A, ve která lze navyšovat kapacitu díky stohovatelným tácům. V nabídce je kromě sušiček zařazen i dvouhřídelový odšťavňovač Yden TG100, který je skvělým pomocníkem do každé kuchyně.

2 položek celkem
Infračervená sušička Yden CI IR D5
Doprava ZDARMA
13 214,88 Kč bez DPH
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou nerezové  sušící tácy. Hygienicky čistý vzduch v sušičce zajišťuje filtr.

Kód: YISD5
YdenSusicka2 tra
Doprava ZDARMA
6 438,02 Kč bez DPH
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A je tichá a díky přídavným, stohovatelným tácům můžete navýšit její kapacitu. Sušička vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a zdravé svačiny nebo usušit potraviny pro skladování.

Kód: YS9013A

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem