Lurch - Termo nerez jídelní box rose gold 1l 00240949

Kód: LTNJBRG1
Novinka
Značka: Lurch
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Lehký a robustní jídelní box z nerezové oceli je ideální pro každodenní použití. Jídlo zde zůstává čerstvé po dlouhou dobu díky vakuové izolaci s dvojitou stěnou. Odolný a recyklovatelný. Neobsahuje BPA, bez chuti a zápachu. Snadno se udržuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určitě to znáte - během dlouhého dne v práci nebo ve škole vás přepadne hlad nebo jen chuť na něco dobrého. Představujeme vám termo jídelní krabičku Lurch na snack, občerstvení nebo svačinu, díky které bude vámi připravené jídlo dlouho čerstvé.

Inovace tohoto nerezového boxu spočívá v tom, že jsme převedli osvědčený termo princip našich trendových vakuových lahví do vakuového boxu, tak aby obsah zůstal déle čerstvý než v běžných jídelních boxech.

V nabídce naleznete termo jídelní box ve dvou velikostech a třech barvách. Robustní box je kulatý, elegantní s nadčasovým designem a vhodný pro téměř všechny druhy potravin (box není vhodný na tekutá jídla, jako jsou polévky, řídké omáčky apod.). Nerezová ocel neobsahuje škodlivé látky, jako jsou BPA nebo mikroplasty. To je ve srovnání s mnoha plastovými krabičkami na potraviny silnou stránkou našeho nerezového jídelního boxu. Díky dvouplášťové vakuové izolaci uchová box potraviny čerstvé po dlouhou dobu. A jako bonus navíc udrží teplé jídlo až po dobu 2 hodin i přesto, že tyto boxy nemají klasické tepelné vlastnosti termo nádob.

Jídelní boxy byly vytvořeny primárně k uchování potravin či pokrmů v "čerstvé" (frehs) podobě (tj. neoschlé, neovadlé apod.). Jsou vhodné zejména k uchování čerstvosti u salátů, pečiva a jiných pokrmů bez nároku na teplotu.

K uchování teplých pokrmů doporučujeme Nerezové termosky Lurch, které můžete využít pro přenášení polévek, zmrzlin, kaší či horkých nápojů. Termosky jsou vybaveny "vakuovým" ventilem, který při vložení velmi horkých potravin (které postupně chládnou a zevnitř nádobu "vysají") zajistí uvolnění podtlaku, aby šla nádoba snadno otevřít. Dvoustěnná nerezová konstrukce udržuje obsah termosky horký nebo studený po dobu až 12 hodin. Nerezové termosky máme dostupné ve dvou velikostech 480 a 680 ml.

Mít vyvážené jídlo každý den je velmi důležité pro naše zdraví. Pokud si připravujete oběd nebo svačinu na příští den, je pro vás určitě důležité, aby jídlo zůstalo v krabičce čerstvé co nejdéle. Jen tak si můžete zajistit kvalitní stravu.

Termo jídelní box Lurch byl navržen pro každodenní použití a vždy zajistí, že vám jídlo bude chutnat po dlouhou dobu.

Návod na použití a údržbu termo nerez jídelního boxu Lurch ke stažení ZDE.

kolaz

 

Jaké jsou výhody termo krabičky na oběd Lurch ve srovnání s jinými dózami na oběd?

 • Výhodou nerezové oceli jako materiálu je její udržitelnost. Při koupi krabičky na oběd z nerezové oceli získáte elegantní robustní produkt, který dále neprodukuje žádný škodlivý odpad. Dóza vám bude sloužit po mnoho let nebo dokonce desetiletí.
 • U svačinové dózy Lurch bylo využito speciálního vakuového izolačního principu s dvojitou stěnou. To znamená, že získáte jídelní box se dvěma stěnami, který dokáže vaše jídlo uchovat čerstvé po velmi dlouhou dobu. Tato dóza nemá doposud žádnou konkurenci.
 • V krabičce z nerezové oceli jsou potraviny uchovány déle čerstvé v porovnání s krabičkami z plastu. Jídelní krabička Lurch chrání chléb, ovoce, zeleninu a všechny ostatní suroviny, aby neokoraly.
 • Termo jídelní box se snadno čistí. Stačí sundat víko, přidat kapku mycího prostředku a opláchnout pod tekoucí vodou. Box nedoporučujeme mýt v myčce nádobí. Může se stát, že se barva odloupne od nerezové oceli. Na funkčnost krabičky to vliv nemá, ale může dojít k poničení vzhledu.
 • Dalším velkým plusem je, že všechny výrobky Lurch z nerezové oceli jsou bez zápachu a chuti. V krabičce nejsou žádné pachy, které by mohly narušit chuť nebo vůni vašeho jídla.
 • Vzhledem k tomu, že jídelní box byl navržen pro každodenní použití jak v práci, tak ve škole či při jiné aktivitě, důležitá je hmotnost krabičky. Nerezová ocel je lehká a skvěle ji využijete při cestování. I přes izolaci s dvojitou stěnou nebudete jídelní box téměř cítit.
 • Box je univerzální. Můžete si do něj připravit chléb, ovoce či zeleninu. Potraviny zůstávají po dlouhou dobu čerstvé a můžete je konzumovat přímo z boxu. Víko krabičky je opatřeno těsněním a na krabičku se nasazuje. Doporučujeme během přepravy víko zajistit pomocí silikonového pásku, který je součástí dodávky.
 • Důležitým bodem je i vzhled krabičky. Nechcete přece mít čerstvé jídlo v neatraktivní plastové krabičce. Jídelní box zaujme na první pohled kulatým vzhledem a sametově vypadající povrchovou úpravou. Jídelní boxy Lurch jsou k dispozici ve dvou velikostech: 550 ml a 1000 ml a ve třech elegantních barvách: Night blue, Water blue a Rose gold.

 

Je lepší JÍDELNÍ box z nerezové oceli nebo plastová krabička?

 

Podle našeho názoru je jídelní krabička z nerezové oceli v mnoha ohledech lepší než plastová krabička:

 • Jídelní box z nerezové oceli je robustní a díky tomu velmi odolný.
 • Při používání jídelních krabiček z nerezové oceli se trvale snižuje vyprodukovaný odpad.
 • Nerezová ocel je ideální pro všechny druhy potravin. Je bez chuti a zápachu a snadno se čistí.
 • Ve všech výrobcích Lurch je použita nerezová ocel 18/8. Ve srovnání s plastovými boxy na oběd neobsahuje žádné škodlivé látky (BPA nebo mikroplasty).
 • Nerezová ocel může být zcela zrecyklována.

Existuje mnoho argumentů proč si koupit jídelní krabičku z nerezové oceli. Jídelní box Lurch je díky své konstrukci s dvojitou stěnou ideálním společníkem do práce, do školy i na cesty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní lahve a nádoby Lurch
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.65 kg
Objem: 1 l
Průměr: 16 cm
Výška: 9 cm
Barva: rose gold

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: