Fermentor Kuvings - výrobník sýrů, jogurtovač - bílý fermentor

Kód: KGYCHMB
Doprava ZDARMA
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Změňte vaše představy o chuti pravých domácích pokrmů. Představujeme vám FERMENTOR KUVINGS, nepostradatelný přístroj do vaší kuchyně, který vám změní život. Součástí každého fermentoru je jedno balení Směsi pro přípravu čerstvého sýru (6x10g).

Detailní informace

Detailní popis produktu

kvaseni-potravin-pro-pevne-zdravi-ve-fermentoru-kuvingsVÝROBNÍK SÝRU, JOGURTU A FERMENTOR KUVINGS je chytrý elektrický spotřebič, který usnadňuje a automatizuje proces fermentace / kvašení potravin. Díky vestavěné elektronice, která hlídá správný čas i teplotu, je vše mimořádně snadné a bezobslužné.

 Fermentor Kuvings je naprostou novinkou pro domácí gastronomii a přináší veškeré výhody fermentovaných potravin snadno a v nejpřirozenější formě až na váš stůl.

 Veškeré použité materiály jsou schváleny pro použití s potravinami, plasty jsou BPA Free, ovládání je velmi intuitivní a čištění mimořádně snadné.
Vyzkoušejte výrobník sýru, jogurtu a fermentor Kuvings ve své kuchyni a stane se z něj nový nepostradatelný člen vaší rodiny a preventivní domácí lékař, který díky zdravým potravinám plným přirozených kultur, živých enzymů a koncentrovaných výživných látek bude trvale pečovat o zdraví celé vaší rodiny.

konzervace-potravin-kvasenim-ve-fermentoru-kuvings

Kvašení či fermentace je proces přeměny organických látek (nejčastěji sacharidů), při němž za účasti mikroorganismů a jejich enzymů vznikají jiné látky. Kvašení má zásadní význam pro potravinářství, ať se jedná o kvašení alkoholové, octové nebo mléčné, o kvašení těsta, piva, vína, jogurtu nebo sýra. Kromě toho se kvašením konzervují potraviny (kysané zelí, okurky atd.).


KUVINGS-Smart-Fermentor_11

Domácí fermentované jídlo z čerstvých surovin je lahodné a mimořádně zdravé! Proč je nemít každý den? S výrobníkem sýru, jogurtu a fermentorem Kuvings vše připravíte jednoduše stiskem jediného tlačítka! Co všechno získáte s tímto jedinečným pomocníkem?

2016-07-26_102411

 

 

 

Řecký jogurt
Smíchejte mléko s mléčnou bakterií a stiskněte tlačítko Menu pro výběr Řecký jogurt. Přidejte své oblíbené polevy na čerstvě vyrobený jogurt a užijte si lehkou svačinu. Jogurt můžete také namazat na pečivo, např. na bagetu nebo housku, a vychutnat si tak život plnými doušky. Řecký jogurt má silnější chuť než obyčejný jogurt a texturou připomíná spíše smetanový sýr. Řadí se mezi pět nejzdravějších potravin. Přidejte ovoce, jako např. borůvky nebo banán na skvělý řecký jogurt, nebo jej smíchejte s nejrůznějšími polevami. Pokud jej přidáte do těsta, bude výsledný pokrm ještě bohatší. Řecký jogurt má málo kalorií, má však vysokou nutriční hodnotu. Řecký jogurt je zázračná potravina s nízkým obsahem tuku a vysokým podílem bílkovin, který převyšuje až dvojnásobně hodnotu bílkovin a vápníku v běžném jogurtu. Řecký jogurt je řazen mezi 14 nejzdravějších superpotravin pro svůj vysoký obsah zdraví prospěšných látek. Jeho skvělá chuť upoutala pozornost mnoha lidí po celém světě.

 

 

2016-07-26_102447

 

 

 

Čerstvý sýr
Přidejte do mléka syřidlo Kuvings (v dodávce s přístrojem) a stiskněte tlačítko Menu pro výběr „Nadýchaný sýr“. Tento sýr bude skvěle chutnat se sendvičem nebo v salátu. Přidáním bylinek nebo koření získáte nespočet úžasných příchutí. Nebo přidejte smetanu a připravte si domácí “Cottage”. Sýr, nazývaný také nejlepším pokrmem, který nám byl dán Bohem, je plný nutričních hodnot, které lidé potřebují. Jako příklad můžeme uvést vápník, minerály, vitamíny a proteiny. Můžete si užít jedinečný sýrový pokrm, který bude lahodit vaší chuti přidáním vašeho oblíbeného ovoce nebo zeleniny (např. jahody nebo mrkev). Sýr obsahuje sedmkrát více bílkovin a pětkrát více vápníku než mléko. Sýr je vhodným pokrmem pro děti. Vyrobíte jej snadno přidáním syřidla. Výsledkem je lehce slaná varianta. Pokud si přejete sýr osladit, stačí přidat med. Pro delikatesní chuť přidejte ořechy. Využívejte hojnost receptů se sýrem pro vyváženou životosprávu.

TIP: Vyrobte si lahodný sýr díky směsi (syřidlu) Kuvings.

 

 

 

2016-08-15_094819

 

 

 

Ocet
Přidejte cukr a ocet do připraveného ovoce či zeleniny a stiskněte tlačítko Menu pro výběr „Ocet“. Získáte ocet plný chuti a výživných látek. Ocet můžete využít k přípravě horkých i studených nápojů, stejně tak je oblíbený v gurmánské kuchyni. Ocet označovaný také jako „zázrak z přírody“, je široce využíván jako základní surovina pro ochucování, konzervaci potravin nebo také jako lék. Ocet, který přirozeně obohacuje chuť tepelně upravených potravin, se běžně využívá k přípravě pokrmů. Lze ho také jednoduše smíchat s vodou (normální nebo sycenou) a vytvoří tak jedinečný recept.

 

 

 

2016-08-15_104744

 

 

Nakládaná zelenina
Použijte ocet, cukr a kořenící směs pro výrobu nakládané / kvašené / kysané zeleniny a stiskněte tlačítko Menu pro výběr „Nakládaná zelenina“. Následně si můžete vychutnat jedinečnou a svěží chuť zcela čerstvých a super zdravých fermentovaných pokrmů. Nakládaná zelenina, díky níž si můžete vychutnat čerstvost sezonních potravin po celý rok, se využívá již celá staletí. U nás se jí také říká zelenina v láku nebo čalamáda. Připravte si unikátní nakládanou zeleninu, která vytvoří z vašeho stolování gurmánský zážitek. Od okurek přes řepu, dalších rozmanitých plodů a koření či listů.

 

 

2016-08-15_094752

 

 

 

Sirup
Enzymy obsažené v tomto sirupu napomáhají vstřebávání výživných látek z ovoce a zeleniny, jako jsou vitamíny a minerály. Enzym, který nám umožňuje vychutnat si skvělou chuť a vůni ingrediencí jako takových, napomáhá trávení a správné funkci metabolizmu. Zároveň také působí jako prevence proti stárnutí.

Ovocné víno
Unikátní ovocné víno jaké jen můžete spatřit a ochutnat, má jedinečnou vlastnost – můžete vyrobit ovocné víno z čerstvého ovoce a alkoholu, který si sami vyberete. Ovoce můžete využít během léta a ženšen nebo vinnou révu během zimy. Použitím sezonních surovin vytvoříte zdravé a lahodné ovocné víno, které si můžete vychutnávat po celý rok.

 

 

 

imgrc006349412912

 

 

 

 

Součástí balení je:
Fermentor Kuvings
2x nádoba
1x víko
1x držadlo
1x jemné síto
1x víko přístroje
1x balení Směsi pro přípravu čerstvého domácího sýru (6x10g)
návod v českém jazyce

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fermentor, výrobník sýrů, jogurtovač
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Rozměry: (Š × H × V): 18 x 18 x 20 cm
Hmotnost:: 1,5 kg
Barva: bílá
Kapacita nádoby: 2 l
Příkon : 44 W
Frekvence : 60 Hz
Napětí : 220 V
Nastavení teploty:: 20°C - 65°C
Záruka : 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: