Kuvings AUTO10

První plně automatický odšťavňovač konečně na českém trhu

Sell Kuvings AUTO10

 

Korejský globální inovátor a specialista na pomalé odšťavňovače představil na loňském veletrhu IFA klíčovou novinku. Odšťavňovač Kuvings AUTO10 zásadně mění způsob, jakým uživatel s tímto typem spotřebiče pracuje. Jednoduše řečeno automatizuje celý proces natolik, že do něj stačí bez předchozí přípravy či krájení jen vložit očištěné suroviny a o chvíli později si už vychutnávat lahodnou čerstvou šťávu.

 

Sell Kuvings AUTO10_01

Proč AUTO10?

Pomalý odšťavňovač Kuvings AUTO10 staví na základech z předchozích generací vysoce kvalitních, spolehlivých a celosvětově úspěšných odšťavňovačů této korejské značky. K 7. generaci systému pomalého odšťavňování přidává ovšem ještě speciální nádobu o objemu 3 litry. Do ní lze vložit celé kusy ovoce či jen na vhodný rozměr rozkrojené velké suroviny, jako je například okurka, ananas nebo meloun. Uživatel tedy nemusí nic pracně krájet předem a současně nemusí při odšťavňování vkládat jednotlivé kusy do přístroje postupně. Vše vloží do nádoby najednou a přístroj spustí. Integrovaný nůž se postará o plně automatizované nakrájení obsahu nádoby. Takto zpracované ovoce a zelenina se následně pomalu a šetrně odšťavní, takže nedochází k oxidaci šťávy. Ta si proto uchovává výraznější chuť, aroma, barvu i více vitaminů a dalších zdraví prospěšných látek. Díky systému velké nádoby a automatického krájení surovin se po celou dobu, kdy odšťavňovač pracuje, může uživatel věnovat v kuchyni jiným činnostem a neztrácet čas postupným vkládáním ovoce a zeleniny do tradičního plnicího otvoru. Sell Kuvings AUTO10_02

 

Je libo smoothie nebo sorbet?

Volitelně lze rozšířit funkce odšťavňovače pomocí dalších tří výměnných sítek – na smoothie, šťávu s větším množstvím dužiny či výrobu domácí zmrzliny. Dalším volitelným příslušenstvím je modul citrusovače, umožňující jednoduše a rychle připravit čerstvou šťávu z citrusů bez nutnosti je loupat.
new_cleaning_tool_01

 

Geniálně jednoduché čištění

Odšťavňovače Kuvings se již na trhu proslavily svým revolučním systémem čištění, k němuž stačí praktický dodávaný kartáč a jednoduchý pohyb. Inovovaná verze u modelu AUTO10 obsahuje nově vnější i vnitřní kartáč, aby došlo k vyčištění sítka z obou stran najednou.

 

Trojitý bezpečnostní systém

Odšťavňovač nelze spustit, pokud nejsou správně sestaveny jeho jednotlivé části. Stačí například jen otevřít jeho víko a celý proces včetně krájení surovin v nádobě se z bezpečnostních důvodů ihned pozastaví.

 

Kvalitní plast bez BPA a spolehlivý indukční motor

Kuvings klade důraz na to, aby jeho výrobky byly zcela nezávadné a maximálně udržitelné. Plastové části jsou proto vyrobeny z materiálu bez BPA. Navíc s důrazem na ekologii a dlouhodobou odolnost. S tím souvisí také srdce odšťavňovače v podobě spolehlivého, účinného a výkonného indukčního motoru, který si Kuvings vyrábí ve vlastní továrně.

Odšťavňovač Kuvings AUTO10 a další modely této značky můžete pro své obchody objednávat u výhradního dovozce, společnosti Traminal.