Vitamix Ascent- nádoba 1,4l na mletí suchých surovin

Kód: OVAN14D
Novinka
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Nádoba na mletí suchých surovin je speciálně konstruována k mletí suchých přísad a potravin všeho druhu. Nádoba o objemu 1,4 litru je vhodná pro všechny modely mixérů Ascent. Je vybavena speciálně tvarovaným nožem, který je schopen rozdrtit i to nejmenší množství (od 1 kávové lžičky) zrn, semen, ořechů, kávy a luštěnin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cups_Bowls_1-4Wet_1-4Dry_Aer_02

Když byla představena modelová řada mixérů Vitamix Ascent, zákazníkům chyběli rozmanité mixovací nádoby. Mixéry Vitamix Ascent byly uvedeny na trh s důmyslným konceptem mixovacích nádob a samostatného mixéru, ale ve standardním balení byla pouze 2litrová mixovací nádoba. To znamenalo, že při mletí malých a větších množství obilovin, semen a ořechů se uživatelé setkávali s limity standardních nádob Ascent s univerzálními noži. Kromě toho se v důsledku mletí mění vzhled nádoby, protože tvrdé přísady zmatňují povrch stěn nádoby. Rovnoměrné mletí nemusí být u nádob s univerzálními noži 100% dokonalé.

K dispozici je nyní 1,4 litrová nádoba s technologií Self-Detect, která opravdu neponechává nic náhodě a v ničem nezaostává za nádobami předchozích generací Vitamixu. Technologie Self-Detect znamená, že mixér lze uvést do provozu pouze tehdy, když jsou nádoby správně umístěny na bloku motoru a víko je správně zavřené.1-4Dry_Interlock_PoppyMuffins

Tato nádoba je speciálně konstruována k mletí suchých přísad a potravin všeho druhu. Lze v ní vytvořit i tekuté nápoje, ale k tomu doporučujeme nádobu na tekuté suroviny. Obecně lze nádoby na tekuté a mokré suroviny použít i pro jiné recepty, ale výsledky nebudou dokonalé.

Nádoba Vitamix na suché suroviny o objemu 1,4 l je vybavena speciálně tvarovaným nožem, který je schopen rozdrtit i to nejmenší množství (od 1 kávové lžičky) zrn, semen, ořechů, kávy a luštěnin.

 

Vlastnosti:

  • Vhodné pro všechny přístroje Vitamix řady Ascent: 2300i, 2500i a 3500i.
  • Mletí zrn, semínek a ořechů díky technologii Self-Detect.
  • Pro velká i malá množství, od 1 lžičky do 1 kg.
  • Otevírá nové možnosti využití.
  • Kontrola mixování díky průhlednému víku.

 

Obsah balení:

  • mixovací tritanová nádoba Vitamix Ascent o objemu 1,4 litru
  • nožová jednotka na suché suroviny
  • průhledné víko s odnímatelným vnitřním uzávěrem
  • pěchovadlo

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mixéry
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 1.175 kg
Rozměry (v/š/d): 17,4 x 25,9 x 22,4 cm
Objem nádoby: 1,4 litru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: