Vitamix Ascent- nádoba 1,4l se šlehacím diskem

Kód: OVAN14AD
Novinka
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Nádoba se šlehacím diskem je unikátní a dříve nebyla k dispozici pro žádný z přístrojů Vitamix v Evropě. Nádoba o objemu 1,4 litru je kompatibilní se všemi modely mixérů Ascent a je vhodná pro okamžité mixování nebo napěnění i malých množství tekutin (od 200 ml). Otevírají se vám tak dveře k rozmanitým chutím a texturám. Díky speciálnímu šlehacímu disku patentovaného společností Vitamix, který se nachází ve spodní části nádoby místo běžných mixovacích nožů, můžete nyní připravovat ty nejjemnější gurmánské pěny, majonézy nebo vzdušné krémy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cups_Bowls_1-4Wet_1-4Dry_Aer_02

Když byla představena modelová řada mixérů Vitamix Ascent, zákazníkům chyběli rozmanité mixovací nádoby. Mixéry Vitamix Ascent byly uvedeny na trh s důmyslným konceptem mixovacích nádob a samostatného mixéru, ale ve standardním balení byla pouze 2litrová mixovací nádoba. Nádoba se šlehacím diskem je unikátní a dříve nebyla k dispozici pro žádný z přístrojů Vitamix v Evropě. Nyní máte o důvod víc, proč se rozhodnout pro řadu Ascent. Tato nová nádoba Vitamix s maximálním objemem 1,4 litru je kompatibilní se všemi modely mixérů Ascent a je vhodná pro okamžité mixování nebo napěnění i malých množství tekutin (od 200 ml). Otevírají se vám tak dveře k rozmanitým chutím a texturám. Díky speciálnímu šlehacímu disku patentovaného společností Vitamix, který se nachází ve spodní části nádoby místo běžných mixovacích nožů, můžete nyní připravovat ty nejjemnější gurmánské pěny, majonézy nebo vzdušné krémy.

Vitamix 1,4 tritan aer disk03_01

 

Patentovaný šlehací disk je jednoduchou, ale velmi účinnou inovací, díky které můžete používat různé kulinářské techniky, jako je šlehání, pěnění a emulgace. A to všechno s minimálním úsilím. Počáteční tekuté přísady se zachycují malými otvory v rotujícím šlehacím disku a v průběhu procesu se napěňují a emulgují. Samozřejmě můžete přidat i pevnější přísady, jako jsou kostky ledu, kousky ovoce, bylinky nebo koření, které se díky disku nerozmixují, ale zůstanou v celých kouscích.

Ve vlastní kuchyni tak nekomplikovaně a kreativně vzniknou zcela neobvyklé produkty, které jinak najdete pouze v dobře vedeném baru nebo restauraci. Výsledkem jsou koktejly nejvyšší kvality a dokonce s kostkami ledu, které se právě díky šlehacímu disku nerozmixují jako v klasické nádobě s noži.

 

Dokonalé a dobře reprodukovatelné textury snadno zvládnete s nádobou se šlehacím diskem. Rovnoměrně krémová konzistence, vzdušná kulinářská pěna nebo pevná šlehačka, proč ne? Pokud do směsi přidáte čerstvé ovoce, zeleninu nebo bylinky, šlehací disk tyto ingredience pouze částečně zachytí a naseká, čímž jim dodá texturu a chuť. Výsledný pokrm je dobře kontrolovatelný díky nastavení otáček mixéru. Počítejte s tím, že vaši hosté se budou často ptát, jak jste výsledný produkt vytvořili - lehce rozdrcené bobule ve zmrzlině Nice cream, dokonalá holandská nebo bešamelová omáčka, lahodný nealkoholický koktejl a mnoho dalšího. To vše pouhým klepnutím prstu na tlačítko start mixéru Vitamix Ascent. Bez dalších šlehacích přístrojů nebo jiných speciálních nástrojů a tajných informací.VTX_062947_aph_01

Všechny nádoby na mixování Vitamix neobsahují BPA, protože jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu Eastman Tritan™.

 

Vlastnosti:

  • Vhodné pro všechny přístroje Vitamix řady Ascent: 2300i, 2500i a 3500i.
  • Laserem vyřezávaný šlehací disk z vysoce kvalitní nerezové oceli o průměru cca 7 cm.
  • Emulgujte, napěňujte a disponuje dalšími funkcemi díky technologii Self-Detect.
  • Ideální pro recepty s malým množstvím tekutin od 200 ml.
  • Pěnění, emulgace a šlehání se zaručeným úspěchem.
  • Kontrola mixování díky průhlednému víku.

 

Balení obsahuje:

  • šlehací tritanová nádoba Vitamix Ascent o objemu 1,4 litru
  • šlehací disk
  • průhledné víko s odnímatelným vnitřním uzávěrem
  • pěchovadlo

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mixéry
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 1.185 kg
Rozměry (v/š/d): 17,4 x25,9 x 22,4 cm
Objem nádoby: 1,4 litru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: