elektrický mlýnek na obilí Waldner Biotech SILENCE

Kód: WMSC
Doprava ZDARMA
14 990 Kč 12 388,43 Kč bez DPH
Není skladem
Položka byla vyprodána…

NAŠE MLÝNKY JSOU VYROBENY VÝHRADNĚ Z MASIVNÍHO DŘEVA. OSTATNÍ POUŽÍVAJÍ PŘEKLIŽKU APOD. LEPENÁ DŘEVA SE PRO PŘÍRODNÍ PRODUKTY A MLETÍ OBILÍ NEDOPORUČUJÍ. Elektrický kamenný mlýnek Silence od firmy Waldner Biotech je vyrobený z bukového masivu. Silný motor poskytuje více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí. Nyní k mlýnku Waldner Biotech doprava ZDARMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolehlivý mlýnek na obilí z masivního dřeva

 

Malé zařízení s velkým výkonem ...

Elektrický mlýnek Silence Waldner Biotech s průmyslovým motorem překoná vaše očekávání. Ve standardní výbavě všech elektrických mlýnků Waldner Biotech je pojistka proti přehřátí. Můžete proto využít výkon tohoto přístroje naplno, bez obavy poškození motoru. Mlecí kameny jsou samoostřící, není potřeba žádná dodatečná provozní údržba.

Elektrický mlýnek Silence Waldner Biotech stačí postavit na stabilní a vodorovnou plochu a nastavit jemnost mletí (uvolníte jistící šroub a otáčením násypky nastavíte požadovanou hrubost, poté opět zajistíte šroubem). Během krátké chvilky pomelete obilí na kvalitní mouku plnou minerálních látek a vlákniny.
Výkon a výsledek mletí obilí závisí na vlastnostech mletého materiálu. Čím sušší je materiál, tím vyšší je výkon a jemnost mletí.

Mlýnek není určen pro komerční provoz. Mlýnek není určen pro práci ve vlhkém či venkovním prostředí.

 

 

Možnosti použití
Obilí: špalda, pšenice, proso, žito, kukuřice, rýže, cizrna atd.: jemné až hrubé mletí
Obilí a semena: oves, sójové boby, fazole atd.: středně jemné až hrubé mletí
Koření a sůl: fenykl, kmín, koriandr, mořská sůl atd.: jemné až hrubé mletí (s příměsí obilí)

Kamenné mlýnky nejsou vhodné na mletí olejnatých semen: slunečnice, sezam, lněné semínko, mák apod.

 

Výhody kamenných mlýnků Waldner Biotech

Větší mlecí kameny
Tzn. můžete mlít více zrní, aniž by se zahřívalo a navíc s většími kameny umelete jemnější mouku. Tato vlastnost patří k nejdůležitějším parametrům našich mlýnků.

Silnější motory
Poskytují více výkonu ke kvalitnímu mletí obilí.

Masivní dřevo
Naše mlýnky jsou vyrobeny výhradně z masivního dřeva. Ostatní používají překližku apod. Lepená dřeva se pro přírodní produkty a mletí obilí nedoporučují.

Certifikace
Všechny naše mlýnky získaly náročné "TÜV" certifikáty, které garantují vysokou kvalitu našich produktů. Dalším certifikátem je "potravinářský certifikát". "AGES" (The Agency for Health and Alimentation Protection) testovala naše mlýnky, a všechny úspěšně prošly.

Bezpečnost
Mlýnky Waldner Biotech obsahují řadu "dětských" ochranných mechanizmů. V neposlední řadě také mají v motoru pojistku proti přetížení.


 

 

Výrobce kamenných mlýnků Waldner Biotech

Krajina východních Tyrol se za staletí téměř nezměnila. Horští farmáři dnes velmi usilují o vytvoření jedinečné chráněné kulturní krajiny stejně jako o vytvoření vlastní mouky pomocí obilných mlýnů umístěných na protékajících horských pramenech.

Pravé Východo-tyrolské domácí mlýnky firmy Waldner Biotech jsou postaveny na tomto starém principu. Významným rysem našich obilných mlýnků je harmonická rovnováha mezi konzervativním, tradičním a inovačním celkem.

Kryty mlýnků obilí jsou vyrobeny z masivního dřeva. Mlecí kameny jsou směsí vysoce kvalitního korundu a keramiky, které garantují jemné mletí a dávají možnost výběru mezi jemnou moukou a hrubým mletivem.

Tímto způsobem můžete mlít obilí do struktury kterou potřebujete a to od hrubého mletiva až do nejjemnější mouky. Osvědčené a testované technologie nám umožňují na obilné mlýnky poskytnout nadstandardní záruku 5 let.

 

Recept - Pohanková krupičná kaše

Ingredience:
300ml mléka
špetka soli
1 lžíce cukru
25g čerstvá pohanková krupice
1 nastrouhané jablko
hrst slunečnicových semínek
kakao
skořice
máslo

Postup:
Do hrnce nalijeme mléko, přidáme špetku soli a přivedeme k varu. Do vroucího mléka přisypeme pohankovou krupici a uvaříme do zhoustnutí. Do kaše přidáme nastrouhané jablko, slunečnicové semínka, přidáme máslo a můžeme dochutit cukrem, kakaem nebo skořicí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na obilí
Záruka: 8 let
Hmotnost: 8 kg
typ dřeva: buk
mlecí kameny: korund a keramika
mlecí výkon: 130 g/m
kapacita násypky: 1 300 g
průměr mlecího kamene: 9 cm
příkon: 400 W
napětí: 230 V
rozměry: (Š x H x V): 21 x 24 x 33 cm
záruka: 8 let
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: