AMT - rendlík na mléko a omáčku 18 cm - indukce (I918)

Kód: AMTI918
Novinka
2 599 Kč 2 147,93 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Dokonalý rendlík testovaný šéfkuchaři z celého světa. Bez použití tuku nebo oleje si snadno připravíte své oblíbené pokrmy, které se vám nikdy nepřipálí. Zdravě, chutně, rychle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

amt-casseroleDokonalý rendlík

Toužíte po rendlíku, se kterým snadno připravíte všechny své oblíbené pokrmy? Pak jste ho našli!

Všechny rendlíky AMT mají robustní dno z recyklovaného hliníku, které zaručuje rychlou distribuci tepla. Nádobí se rychle a rovnoměrně zahřívá a snižuje se tak spotřeba energie. Díky speciální nepřilnavé povrchové úpravě Lotan® s keramickými částicemi, nemusíte při vaření používat žádný tuk a jídlo se vám nikdy nepřipálí. Antikorozní vrstva zajišťuje ochranu proti agresivním čisticím prostředkům, ovocným kyselinám a kyselině octové. Další vrstva obohacená o minerální částice zabezpečuje dlouhodobou odolnost proti opotřebení.

Nádobí vynikající kvality testováno předními šéfkuchaři po celém světě v náročných profesionálních kuchyních, které určitě splní všechny vaše požadavky na dokonalý rendlík. To je značka AMT.

Vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukce (řada Classic Indukce).

 

2023-07-18_124150

 

Nádobí AMT Gastroguss

Společnost AMT Gatsroguss je jedním z nejrychleji rostoucích výrobců nádobí v Evropě - naše produkty jsou známé v téměř 100 zemích světa. Společnost je postavena na základech starých německých tradic, sahajících až do roku 1904, kterou nyní vede již třetí generace rodiny Möhl.
Jsme velmi hrdí na naši vynikající kvalitu a četná ocenění, které potvrzují, že naše nádobí dokáže uspokojit  různorodé potřeby všech kulinářů po celém svět, ať už v domácnostech rodin, které dbají o své zdraví, nebo v profesionální gastronomii.

V naší společnosti kombinujeme tradici, precizní řemeslo, moderní technologii a odborné znalosti spolu se špičkovými materiály tak, abychom našim zákazníkům zaručili prvotřídní kvalitu nádobí.

 

Ti nejlepší na světě vaří pouze s těmi nejlepšími na světě!

Vynikající kvalita a inovace nádobí AMT znamenají, že nám důvěřuje mnoho profesionálních i amatérských kuchařů z celého světa. Po mnoho let doprovázíme a podporujeme kuchaře na kulinářských olympiádách a soutěžích. V roce 2016 na Kulinářské olympiádě 65 z 69 mezinárodních kulinářských týmů, které se kvalifikovaly do soutěže, vařilo s nádobím AMT Gastroguss. Včetně Německého národního kulinářského týmu, jehož oficiálním sponzorem jsme od roku 2004.

2023-07-18_213204

   

2023-07-19_230416 Precizní ruční řemeslo

  • Hliník odléváme starým tradičním způsobem a díky tomu může mít naše nádobí až 9 mm silné dno.
  • 9 mm silné hliníkové dno je důležitým základem pro akumulaci tepla: nádobí se rychle a rovnoměrně  zahřívá a snižuje tak spotřebu energie.
  • Naši pánev nebo hrnec můžete použít pro jakýkoliv zdroj tepla, včetně indukce.
  • Naše pánev je první energeticky efektivní pánev svého druhu! Naše pánve zůstávají teplé ještě dlouho po vypnutí ohřevu, což představuje vysokou energetickou účinnost.
  • Zaručená stabilita: záruka 25 let na nedeformaci klasického nádobí a 3 roky pro indukční nádobí.

Kvalita

Pokud jde o kvalitu, neexistuje slovo kompromis. Nádobí AMT Gastroguss je vyrobeno ze speciální hliníkové slitiny, díky níž je mimořádně odolné proti poškození a bude vám sloužit po mnoho let. Díky skvělé vodivosti této slitiny teplo proudí rovnoměrně po celém povrchu a zajišťuje tak lepší výsledky vaření. Ve srovnání s jinými oblíbenými používanými materiály na nádobí (např. železo, nerezová ocel) se naše hliníková slitina zahřívá mnohem rychleji a zůstává teplá po delší dobu a vy tak ušetříte spoustu energií při práci.

Jako jedna z mála společností na současném trhu, vyrábíme všechny naše výrobky přímo ve firmě. Proto máme naprostý dohled nad všemi výrobními postupy a kontrolou kvality. 

 

 Charakteristika jednotlivých vrstev nádobí

2023-07-17_224250

01. Vysoce odolný ručně litý hliník. Abrazivním tryskáním se 12krát zlepšuje povrchová plocha, což umožňuje vynikající přilnavost následných vrstev.

02. Vrstva oxidu titaničitého. Vrstva oxidu titaničitého téměř tvrdá jako diamant, vypálená při teplotě 20 000 °C, extrémně odolná proti poškození.

03. Antikorozní vrstva. Antikorozní vrstva pro ochranu proti agresivním čisticím prostředkům, ovocným kyselinám a kyselině octové.

04. Zesílená vrstva. Zesílená vrstva, obohacená o minerální částice, které zajišťují dlouhodobou odolnost proti opotřebení.

05. Finální nepřilnavá povrchová úprava. Nepřilnavá povrchová vrstva, vyrobená z našeho jedinečného materiálu Lotan® s antibakteriální složkou.

 

2023-07-17_225409 

Povrchová vrstva LOTAN®

Lotan® je nový revoluční povlak vytvořený speciálně společností AMT. Obsahuje keramické částice, které zajišťují vynikající nepřilnavé vlastnosti našeho nádobí. Můžete smažit bez oleje - nic se nepřipaluje a také čištění je mimořádně snadné. Díky tomu můžete ušetřit ty nejcennější zdroje - váš čas a spotřebovanou vodu. Povlak Lotan® je nanesen i na vnější straně nádobí, čímž se lépe zdržuje čisté a bez bakterií. Navíc je zaručeno, že efekt nepřilnavého povrchu vydrží déle a pánev je odolnější proti poškrábání.

Lotan® je zdravotně nezávadný materiál, PFOA free - neobsahuje kyselinu perfluoroktanovou ani žádné jiné zdraví škodlivé látky. (Pozn. Pokud u nádobí chybí označení PFOA free mohou se ze zahřáté pánve uvolňovat různé škodlivé látky do připravovaných pokrmů.)

 

 

Důraz klademe na ekologii a ochranu životního prostředí
2023-07-18_222600

1. Recyklace. Nová AMT „pánev pro váš život“ je vyrobena z recyklovaného hliníku. Vzniká tak nová, spolehlivá, ekologická pánev, kterou budou používat další generace. 

2. Méně CO2. Nádobí AMT je vyráběno udržitelným a ekologickým způsobem, poskytuje vědomý výběr produktů, které budete používat po dlouhou dobu a zároveň výrazně snižuje vaši uhlíkovou stopu.

3. Obnovitelný povlak Lotan®. Nastavili jsme nový celosvětový trend – opotřebovanou pánev už nikdy nebudete muset vyhazovat! Nádobí AMT je již dlouhou dobu jedním z nejspolehlivějších a nejodolnějších na světě. Zůstane s vámi po mnoho let. Nyní si je můžete užívat po celý život a dokonce je předávat dalším generacím. Jak? Pokud se vnější vrstva po dlouhém používání opotřebuje, můžete nám svou pánev kdykoli poslat. Osvěžíme a pokryjeme ji novou vrstvou nepřilnavého povrchu Lotan®, navrátíme jí vynikající vlastnosti a původní lesk i po letech používání. Znovu si užijete dokonalé výsledky smažení a vaření a zároveň šetříte životní prostředí před přebytkem odpadu.

4. Úspora energie při vaření. 9-10 mm silné dno našich pánví umožňuje masivní přenos energie, rychlé a rovnoměrné rozložení tepla nejen na dně, ale i na stěnách nádobí a udržení tepla. Díky tomu je vaření nebo smažení mnohem rychlejší a umožňuje spotřebovat méně energie. Doba vaření se zkrátí přibližně o 20%. Rychlejší ohřev, rychlejší příprava pokrmů a méně spotřebované energie! Nádobí AMT pomáhá snižovat náklady na každodenní spotřebu energie a také pomáhá našemu životnímu prostředí.

5. Solární energie. Používáním pánve AMT podporujete udržitelnou a ekologickou výrobu založenou na energii slunce – a to nám umožňuje rozšiřovat naše solární farmy.

6. Ekologický obal pánve. Obal pánve byl navržen s ohledem na ochranu životního prostředí – je vyroben z recyklovaného materiálu. Balení navíc snižuje množství materiálů, které by se běžně vyhodily do odpadu. Balení pánve nevyžaduje žádné další náplně a místo brožury najdete na boku krabice QR kód, který vás přesměruje na produktový popis. Design obalu byl oceněn cenou za nejlepší obal – Red Dot.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádobí
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 1.244 kg
Průměr: 18 cm
Záruka na nedeformaci: 3 roky
Vhodný na indukci: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: