Combekk - Litina- Original holandská trouba 28 cm černá/black (103228BL)

Kód: CKOLHT28B
Novinka
Značka: Combekk
6 899 Kč 5 701,65 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Nejlepší holandská trouba, jaká kdy byla vyrobena. Je ideální pro pomalé vaření, dušení, pečení a mnoho dalších způsobů vaření. Vysoce kvalitní kompletně smaltovaná litina s funkčním designem z plně recyklovaného materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejkvalitnější holandská trouba na světě. Vyrobena ze 100% certifikovaného recyklovaného železa. Pro tuto řadu byly použity staré železniční koleje. Opatřena ručně stříkanou smaltovanou vrstvou uvnitř i vně, díky čemuž je bezúdržbová a mimořádně odolná. Vhodná pro všechny typy varných desek, včetně indukce. Originální holandská trouba má jedinečné vlastnosti, jako je například číslovaný úchyt na poklici, který je ručně vyroben v Belgii a záruku 40 let. Vyrábí se v Evropě a je navržena v Holandsku.
103224BL-01

 

  • Vhodné pro všechny typy varných desek, včetně indukce, pečení v troubě, i přímo na otevřeném ohni.
  • Silná smaltovaná vrstva.
  • Litina ze 100% recyklovaného železa.
  • Speciální číslovaný recyklovaný úchyt poklice.
  • Vyrobeno v Evropě.

 

 

Doporučení pro používání a péči o litinové nádobí Combekk

_DSC6522-01

 

Před prvním použitím

Po vyjmutí holandské trouby z obalu ji důkladně umyjte, abyste odstranili veškerý prach a částečky nečistot. Vždy při vaření používejte dostatečné množství oleje, másla nebo jiného tuku. Nikdy nezahřívejte prázdnou holandskou troubu bez žádných surovin.

 

Vaření

Teplotu při vaření zvyšujte postupně. Díky tomu se bude holandská trouba postupně celá zahřívat. Při vaření používejte nástroje ze dřeva, silikonu nebo jiných měkkých materiálů. Kovové nástroje by mohly poškodit (velmi silnou) smaltovanou vrstvu.

 

ČIŠTĚNÍ

Holandskou troubu doporučujeme čistit nejlépe vodou a měkkým kartáčem nebo houbičkou na nádobí. Nepoužívejte saponát na nádobí příliš často. Raději holandskou troubu na noc naplňte vodou a ráno budou všechny nečistoty odstraněny.

 

SKLADOVÁNÍ

Před uskladněním je důležité holandskou troubu zcela vysušit. Snažte se holandskou troubu nepokládat na jiné pánve, aby nedošlo k jejímu poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádobí
Záruka: 40 let
Hmotnost: 7.8 kg
Rozměry (v/š/d): 15x28x35 cm
Materiál: smaltovaná litina
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: