Eaziglide Neverstick3 - rendlík s poklicí 20 cm (0904)

Kód: IMN3RP20
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Kolekce nádobí Eaziglide Neverstick3 vyniká intenzivní odolností, a to díky anodizovanému leteckému hliníku. Jedná se tak o nejdokonalejší nepřilnavé nádobí z dílny značky Eaziglide. Nepřilnavý povrch, který je zpevněn elektrochemicky, je mnohem odolnější a pyšní se dlouhou životností. Dvojnásobně předčí dokonce i nerezovou ocel. Vzhledem k základně z nerezové oceli je možné nádobí Neverstick3 používat pro všechny typy vařičů, včetně indukce nebo trouby. Výhodou nerezové základy je především rychlé a rovnoměrné šíření tepla a menší spotřeba energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce nádobí značky Eaziglide Neverstick3 Professional představuje tu nejlepší kolekci produktů na poli nepřilnavého nádobí. Vysokou odolnost zajišťuje anodizovaný letecký hliník. Nepřilnavý povrch Neverstick3 nabízí ty nejlepší vlastnosti, které jsou ideální i pro profesionály. Dokonalé nádobí Neverstick3 je navíc vhodné pro všechny typy vařičů, včetně moderní indukce. Bez obav může ale přijít i do trouby (do 260 °C). Samozřejmostí je i mytí v myčce nádobí. Výhodou je i možnost zdravého vaření bez jakéhokoli tuku.

Rendlík s nepřilnavým povrchem je skvělým pomocníkem pro každodenní vaření. Tento typ nádobí představuje nepostradatelný kousek pro přípravu vašich oblíbených pokrmů.

 

Velikost: 20 cm
Objem: 2 l
Hmotnost: 1,433 kg
Hloubka: 10,5 cm /16 cm včetně poklice
Vhodný: do 260° C
Mytí: lze mýt v myčce

 

Návod k nádobí Eaziglide Neverstick 3 na údržbu a použití ke stažení ZDE.

 

VÝHODY nádobí Eaziglide Neverstick3 Professional:

 • Záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu.
 • Vhodné pro všechny typy vařičů, včetně indukce.
 • Vysoká odolnost díky anodizovanému leteckému hliníku.
 • Rychlé a rovnoměrné rozložení tepla díky pevné základně z nerezové oceli.
 • Speciální technika odlití pod tlakem zajišťuje, že rukojeti z nerezové oceli zůstávají chladné.
 • Lze mýt i v myčce na nádobí.
 • Jedinečný design.

 

 

Společnost Imperial se pyšní více než 50 roky zkušeností a její historie spadá až do roku 1908. V průběhu času si tak vysloužila u svých zákazníků ve spotřebním odvětví jen tu nejlepší pověst. Inovativní design, vynikající dostupnost produktů a výjimečné služby zákazníkům tuto skutečnost potvrzují.

Kolekce Neverstick3 je pro intenzivnější odolnost vyrobena z anodizovaného leteckého hliníku. Jedná se tak o nejdokonalejší kolekci nepřilnavého nádobí značky Eaziglide. 

Dokonale nepřilnavý povrch Neverstick3 je oproti jinému nepřilnavému nádobí zpevněn elektrochemicky, a proto je ještě odolnější a vyniká podstatně delší životností. Ve srovnání s nerezovou ocelí je dokonce až dvojnásobně odolnější.

 

Proč Neverstick?

Zásadním problémem, s kterým bojuje většina nepřilnavých povrchů, je skutečnost, že velmi rychle dochází k odlupování povrchu, jeho poškrabání či opotřebí. Produkty Eaziglide ovšem disponujím zcela novým revolučním systémem vytvrzení nepřilnavého povrchu. Díky tomu jsou jejich vlastnosti, které prošly nejrůznějšími typy testů (od standardních průmyslových až po testy běžných zákazníků) doslova ohromující!    

 

Nepřilnavý povrch je mnohem odolnější než u běžného nádobí. Jeho životnost je tak mnohonásobně delší. Výhodou je i snadné čištění povrchu, a to díky nepřilnavosti potravin. K vaření dokonce nemusíte používat ani olej nebo máslo.

Povrch Neverstick2 zkrátka strčí do kapsy keramické povrchy, nicméně využívá jejich přednosti jako pěkný vzhled nebo zdravotní nezávadnost (neobsahuje PFOA). 

 

 

Základní deska

Základní deska z nerezové oceli se ke konstrukcí pánve lisuje pod tlakem 2500 tun. 

Super rychlé a rovnoměrné vedení a rozložení tepla zajišťuje ideální podmínky pro vaření.

K dosažení optimální varné teploty je zapotřebí méně energie. 

Vhodné pro všechny typy vařičů, včetně moderní indukční desky. 

Základní deska z nerezové oceli zajišťuje 100% kontakt povrchu s indukčním vařičem. Využívá tak maximální potenciál magnetických vlastností a disponuje vynikající tepelnou vodivostí

 

Specifikace

 • Nepřilnavý povrch Neverstick3®. 
 • Pevná konstrukce z anodizovaného hliníku.
 • Indukční základní deska z nerezové oceli.
 • Nýtovaná rukojeť z nerezové oceli, která při vaření zůstává chladná.
 • Bezpečné pro použití v troubě do 260 °C, včetně skleněných poklic.
 • Eazipour® systém snadného slévání s poklicí.
 
Záruka dlouhé životnosti na nepřilnavost povrchu.
Rychlé a efektivní rozložení teploty.
Určeno pro všechny typy vařičů, včetně indukce.
Použití v troubě do 260 °C, včetně poklic.
Zdravé smažení na sucho bez tuku.
Lze mýt v myčce jako běžné nádobí.
 
 

 

RECENZE NEVERSTICK3 

 • Používáme je několik týdnů na indukční varné desce a nemůžeme si je vynachválit. Nádobí je absolutně nepřilnavé, hezké a s robustními skleněnými poklicemi. Naprosto je milujeme!
 • Pokukoval jsem po tomhle hrnci delší dobu. Byl jsem spokojený s pánví z této řady, ale hrnec mi připadal až moc drahý. Co ale můžu říct po jeho pořízení - stojí za každou korunu. Funguje skvěle na indukční desce i v troubě. Je naprosto všestranný, dělám v něm chleba, lasagne, jídla z jednoho hrnce, pudingy a vše co mě napadne. Povrch nádobí je skutečně nepřilnavý a víko sedí nejen na hrnec, ale i na pánev. 
 • Toto nádobí jsme použili již několikrát. Není příliš těžké a funguje dobře i na halogenové varné desce. Vaří přímo uprostřed varné plochy a teplo je rovnoměrně rozprostřeno, tím nevznikají žádná horká místa. Úchyty zvládnou horko bez problému. Dva otvory na odvod páry fungují senzačně a jsou opravdu užitečné. Zjistil jsem, že vaří a dusí rovnoměrně, a to bez toho, aniž by se jídlo připalovalo nebo přilepovalo. Přál bych si, abych jej objevil již před lety. Věřím, že mi vydrží opravdu hodně dlouho. 
 • Velmi pěkný a hodně kvalitní wok. Vždy se v něm vaří dobře, obsah se v něm nepřilepuje, lehce se čistí. Příště nebudu dvakrát přemýšlet nad tím, jestli si koupit něco z tohoto sortimentu znovu.  
 • Používáme toto nádobí jen pár týdnů, ale musíme říci, že na nás zapůsobilo opravdu skvělým dojmem. Konstrukce je pevná a máme pocit, že tohle nádobí vydrží na vždycky. Nepřilnavost povrchu je opravdu obdivuhodná. Toto nádobí se vůbec nepodobá ničemu, co jsme doposud viděli. 
 • Tuto pánev jsme si před časem koupili jako společný dárek k Vánocům. Manžel v ní velice rád připravuje jídlo. Jedná se o opravdu kvalitní nádobí. Vřele doporučujeme všem!

Doplňkové parametry

Kategorie: Neverstick 3
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.433 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: