Kuvings Whole Slow Juicer REVO830 bílá matná

Kód: OKR830WM
16 490 Kč 13 628,10 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Nový model Kuvings REVO830 má jako jediný na světě dva plnící otvory s funkcí automatického krájení - menší otvor o průměru 43 mm vhodný pro dlouhé štíhlé suroviny a větší otvor o průměru 88 mm na celé ovoce. Vylepšená funkce lisování zaručí více a ještě jemnější šťávy. Ultra tichý provoz díky speciálnímu pomalému motoru s vyšší odolností. Moderní design s aktivními bezpečnostními prvky pro ochranu uživatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový model Kuvings REVO830

Nový model Kuvings REVO830 má jako jediný na světě dva plnící otvory s funkcí automatického krájení. Nejen proto Kuvings právem získal ocenění Kitchen Innovation Award 2022 hned ve čtyřech kategoriích: funkčnost, design, inovace a ergonomii.

 

Přednosti nejnovějšího modelu odšťavňovače Kuvings REVO830

 • 2 plnící otvory – menší otvor o průměru 43 mm vhodný pro dlouhé štíhlé suroviny a větší otvor o průměru 88 mm na celé ovoce
 • odšťavňovací komora se samořezným šnekem, který vše nakrájí sám
 • více šťávy a méně dužiny: očekávejte až o 35 % více šťávy a méně dužiny než u jiných komerčních odšťavňovačů
 • vylepšená funkce lisování a až o 15% jemnější šťáva
 • snížená oxidace a hnědnutí šťávy díky krájení až v lisovací komoře = více nutrientů
 • širší výstup pro odpad/vlákninu
 • vylepšený nový chytrý uzávěr Smart Cap
 • ultra tichý provoz díky speciálnímu pomalému motoru – méně hluku a vibrací
 • vyšší odolnost a prodloužená životnost motoru
 • automatický krájecí a odšťavňovací mechanismus
 • 10 let záruka na motor, 3 roky na díly
 • vhodný pro přípravu fresh šťáv, sorbetů, ořechových mlék, mléčných koktejlů, dětských přesnídávek, ořechových másel a smoothies
 • nástavec na citrusovač (samostatné volitelné příslušenství)
 • snadné čištění - zdarma speciální rotační kartáč
 • vyrobeno z nezávadného BPA-free Tritanu
 • moderní design s aktivními bezpečnostními prvky pro ochranu uživatele

 

 

 

Automatický krájecí a odšťavňovací mechanismus

Při vložení potraviny do otvoru začne šnek ukrajovat a drtit jednotlivé kousky zeleniny s precizní přesností a konstantní rychlostí, která brání přeplnění odšťavňovací komory.

Otvor o průměru 43 mm je vhodný pro ingredience jako mrkev, okurka apod. Zpracuje potraviny bez krájení, protože využívá techniku chytrého krájení, při níž je potravina řezána horní částí šneku. Není tedy zapotřebí krájet ani vláknitou listovou zeleninu jako je například řapíkatý celer, zázvor apod.

 

 

Nový plnící otvor - novinka pro snadnější odšťavňování

Součástí přístroje je standardní otvor o průměru 87,9 mm, který je vhodný pro celé ovoce, anebo nakrájené větší plody, či bobuloviny.

Nově je součástí také otvor o průměru 43 mm, který je ideální pro dlouhé ovoce a zeleninu. Proto se do něj snadno vleze celá mrkev, řapíkatý celer, cuketa, ale také nudličky ananasu, kapusty či špenátu. Díky této novince se uchovávají potraviny čerstvé, protože se vkládají celé.

 

 

 

REVO830 produkuje hedvábně jemnou šťávu...

...s nižším obsahem vlákniny díky vylepšenému šnekovému odšťavňovacímu mechanismu

Zeleninu či ovoce jednoduše vložíte do plnícího otvoru a poté si vychutnáte čerstvou šťávu bez oxidace a hnědnutí, ke kterému dochází při kontaktu se vzduchem.

A samozřejmě ušetříte mnoho času s přípravou odšťavňování, protože suroviny nemusíte sami předem krájet.

Motor s vysokou odolností...

...silnější a výkonnější motor

Odšťavňovač REVO830 je vybaven motorem, který má při odšťavňování vyšší výkon než stávající motory. Má delší dobu chodu, a to 40-45 minut. Tichý a ještě odolnější motor je ideální pro využití jak ve dne, tak i v noci.

Vylepšený šnek - Juice Snail

Inovovaný šnek z materiál Ultem zajišťuje nejlepší extrakci freshe. Zjednodušený šnek minimalizuje hromadění dužiny uvnitř odšťavňovače a zvyšuje výtěžnost šťávy. Snadněji se také čistí. Ultem disponuje certifikáty bezpečnosti získané od FDA, EFSA, UL a JHOSPA. Díky své nezávadnosti a neškodnosti pro lidský organismus se tento materiál používá také pro lékařské přístroje, jako jsou chirurgické, dýchací a zubní přístroje

Nové dvoustěnné nádoby

Perfektní využití prostoru se štíhlejším a jednodušším designem nádoby na šťávu i dužinu. Nádoby jsou díky své dvoustěnné konstrukci také odolnější. Naše nově navržené nádoby se do sebe snadno vkládají a zabírají tak málo místa a lehce se skladují.

 

dokonale-stavy zabezpeceni-2 otvor

Nejjemnější šťáva

Až o 15 % ještě jemnější než u předešlých modelů. Odšťavňovače Kuvings umožňují vyrábět šťávy ze zeleniny a ovoce a zachovají chuť a živiny bez jakýchkoliv přísad.

Perfektní zabezpečení

Model Revo disponuje praktickým, pohodlným a zcela bezpečným systémem vkládání surovin. Systém plnícího otvoru se záklopkou je navržen tak, aby k lisovacímu šneku nepronikly ani malé dětské ruce. Odšťavňovač se spustí pouze tehdy, když jsou všechny díly správně sestaveny.

Nový širší odvod odšťavněné vlákniny

Díky širšímu vývodu odpadu se v průběhu odšťavňování otvor nezanáší a čistá ovocná a zeleninová šťáva plynule odchází výpustí do nádoby. Nyní je čištění odšťavňovací komory ještě snadnější.

chytry-uzaver snadne-cisteni bpa-free

Nový chytrý uzávěr Smart Cup

Pohodlné a snazší uchopení při dávkování šťávy umožní inovovaný design uzávěru. Díky tomuto uzávěru Smart Cap můžete fresh v míse také promíchat a před čištěním nebo přenášením zabránit odkapávání.

Snadné a rychlé čištění

Díky patentovanému rotačnímu kartáči Kuvings je čištění přístroje bez problémů. Žádný jiný odšťavňovač se nečistí tak jednoduše.

Přátelské a šetrné k životnímu prostředí BPA-free

Odšťavňovač je nejen spolehlivý, ale i bezpečný, protože nádoby neobsahují BPA a jsou vyrobeny z materiálu Ecozen. Tento materiál se mimo jiné používá také jako materiál pro kojenecké láhve.

 

 

Proč nejíst ovoce a zeleninu jen v celku, ale také co nejčastěji odšťavňovat?

Syrové ovoce a zelenina:

 • stravitelnost / vstřebatelnost: 17%
 • doba trávení / asimilace: 3-5 hodin

Štáva z lisu Kuvings REVO830:

 • stravitelnost / vstřebatelnost: 65%
 • doba trávení / asimilace: 10-15 min

Ovoce a zelenina jsou pro naše tělo nepostradatelné.

Vzhledem k tomu, že rostou na slunci a vstřebávají ze země živiny, tak jsou schopny přežít spalující vedra i mrazivou zimu. Rostliny tvoří pro svou ochranu a růst přírodní chemické látky nazývané „fytochemikálie“. A právě příjem fytochemikálií obsažených v neředěných ovocných a zeleninových šťávách přináší antioxidační účinky.

Díky jejich účinnosti proti stárnutí a civilizačním chorobám můžete žít déle a zdravěji. Nemůžeme změnit své stravovací návyky ze dne na den. Proto začněte postupným přidáváním nových barevných fytochemikálií do svého současného jídelníčku. Vaše stravování se výrazně zlepší, jakmile omezíte příjem masa a potravin z fast foodu a vyzkoušíte příjemně hořkou, sladkou a kyselou chuť přírodních rostlin.

sklenice

Vhodný na:

 • listová a řapíkatá zelenina, plodová zelenina a ovoce (příklady: jablka, mrkev, jahody, hrozny, rajčata, řapíkatý celer, bobuloviny, zázvor atd.)

Zvýšená opatrnost nutná:

 • plody aronie je nutné vkládat velmi pomalu a postupně po malých dávkách

kuvings-revo-830-stribrny-prislusenstvi

 

 

Obsah balení:

 • Kuvings Whole Slow Juicer REVO830
 • odšťavňovací síto
 • nádoba na šťávu
 • nádoba na odpad
 • speciální rotační čistící kartáč
 • klíč pro snadné otevírání víka
 • 2 běžné čistící kartáče
 • návod v českém jazyce
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
pouzdro

Výrobník zmrzliny a mražených dezertů - lze dokoupit

Vychutnejte si skvělé zmrzliny nebo dezerty s rodinou a přáteli. Dodejte energii svému unavenému tělu i duši. S využitím homogenizačního nástavce (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer REVO830) připravíte mražené dezerty.

Mražené ovoce snadno proměníte na domácí zmrzlinu. Dejte svým milovaným dětem raději vlastnoručně vyrobený mražený dezert než koupenou zmrzlinu s aditivy a konzervanty.

vyrobnik-smoothies-kuvings-revo830

Výrobník smoothies - lze dokoupit

Sladké a jemné pokušení přírody! Začněte svůj den jednoduchým a zdravým koktejlem. Se sítkem na smoothies (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer REVO830) připravíte různé druhy krémových koktejlů.

Smoothies je nejen snadné vyrobit, ale díky směsi různého ovoce vynikají bohatostí chuti a výživných látek. Jsou smetanově jemné a snadno se pijí. V závislosti na použitých ingrediencích nabízejí širokou paletu chutí. Banány a mléko poskytují sladkou a krémovou chuť.

 
cistici-kartac-kuvings-revo830

Čistící kartáč - je součástí základní výbavy

Patentovaný rotační kartáč s pohodlným úchopem pro snadné čištění, který je součástí základní výbavy.

Speciální rotační kartáč, který se "nacvakne" na sítko a pod proudem vody z kohoutku se pouhým otáčením kartáče rukou sítko za několik vteřin!!! dokonale vyčistí.

 

 

Odšťavňovač Kuvings REVO830 - představení novinek
Odšťavňovač Kuvings REVO830 - model se dvěma vstupními otvory
Kuvings REVO830 - nápoj plný vitamínů i lívance z jednoho procesu odšťavnění
Odšťavňovač Kuvings REVO830 - od sorbetu po mandlové mléko
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odštavňovače
Záruka: 10/3 roky (motor/díly)
Hmotnost: 7 kg
Rozměry: 25,6 x 21 x 48 cm
Otáčky/min.:: 60
Průměr otvoru násypky:: 87,9 mm a 43 mm
Způsob odšťavňování:: šnekový
Barva:: bílá matná
Použité materiály:: Ultem, ECOZEN, ABS, PC
Příkon:: 200 W
Frekvence:: 50/60 Hz
Napětí: 220-240 V
Záruka:: 10/3 (motor/díly)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: