Lurch - Flexiform - silikonová forma na pečení "vánoce" - hnědá (00065021)

Kód: LFF65021
Novinka
Značka: Lurch
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Dny jsou kratší a chladnější a venku sněží. Doma vás zahřeje teplo z kamen a vykouzlí příjemnou vánoční atmosféru. Do pečení vánočního cukroví se můžete pustit s Lurch - Flexiform - silikonovou formou na pečení "vánoce". Výsledné sušenky mají velikost cca 5,5 cm na šířku a 8,6 cm na délku. Při pečení sušenek si tak zkrátíte čas čekání na Mikuláše a Ježíška.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Staňte se mistrem pečení s prémiovou pečící formou z jedinečného materiálu - silikon Flexiform Platinum.
Lurch nabízí skvělou formu pro splnění vašich snů vánočního cukroví.
Tradiční cukroví na Vánoce rovnou z formy.

Flexiforma s motivy zimního období

Dny jsou kratší a chladnější a venku sněží. Doma vás zahřeje teplo z kamen a vykouzlí příjemnou vánoční atmosféru. Do pečení vánočního cukroví se můžete pustit s Lurch Flexiform silikonovou formou na pečení "vánoce". Výsledné sušenky mají velikost cca 5,5 cm na šířku a 8,6 cm na délku. Při pečení sušenek si tak zkrátíte čas čekání na Mikuláše a Ježíška.

Zimní, adventní a vánoční tvary

12 odlišných kousků se zimními, adventními a vánočními motivy upečete v této silikonové formě. Sušenky ve tvaru sněhuláka a sněhové vločky vám vynahradí čas, kdy ještě nesněží. S motivy půlměsíce a komety si vytvoříte hvězdnou oblohu. Na talíř pro Mikuláše se skvěle hodí perníčky, bota a Mikuláš. Blížící se Vánoce symbolizují vánoční stromek, anděl a svíčka.

Voňavé sušenky nebo sladká čokoláda?

Záleží jen na vás, zda si ve formě na pečení ze 100% platinového silikonu připravíte voňavé sušenky, sladkou čokoládu nebo sušenky obalené v čokoládě. Silikonová forma se skvěle hodí nejen na pečení sušenek, ale můžete ji použít i pro naplnění čokoládou. Rozměr formy je 17,5 x 30 cm. Chcete si upéct více než 12 kousků cukroví? Na standardním plechu je dostatek místa pro dvě silikonové formy.

Základní informace o formě

 • forma s 12 různými vánočními motivy
 • rozměry jednoho kousku 8,6 x 5,5 cm
 • materiál je ze 100% platinového silikonu, který je určen pro styk s potravinami, neovlivňuje chuť, je odolný vůči ovocným kyselinám a je vhodný pro alergiky
 • lze mýt v myčce
 • odolná teplotám od -40°C do 240°C

100% platinový silikon

Stejně jako ostatní formy je i forma na pečení "vánoce" součástí Flexiform řady a je vyrobena ze  100% platinového silikonu. Tento materiál je určen pro styk s potravinami a neovlivňuje chuť. Mezi další vlastnosti patří nepřilnavý povrch a flexibilita. Takže hotové sušenky lze snadno z formy vyjmout aniž byste si je poškodili. I při častém používání si forma zachovává svůj tvar a nevadí ji ani skladování v těsném prostoru.

Stručný přehled vlastností silikonových forem:

 • šetrné k potravinám, neovlivní chuť, odolné vůči ovocným kyselinám
 • odolné teplotám od -40°C do 240°C
 • vhodné do trouby, mikrovlnky a mrazáku
 • díky povrchu s jemnými póry jsou formy maximálně nepřilnavé
 • nenáročné pro uskladnění
 • flexibilní a stabilní
 • snadná ruční údržba, vhodné i do myčky
 • 100% BPA free

LURCH je specialistou na silikon již od roku 1999.

Použití tohoto moderního materiálu jsme rozšířili na řadu vynikajících kuchyňských nástrojů a pomocníků.

Speciální Premium Platinum Silikon, který používá značka LURCH, otevírá v kuchyni zcela nové možnosti využití.

Forma je flexibilní, stabilní, odolává vysokým teplotám a snadno se čistí. A nejen to. Tento materiál nabízí mnohem více úžasných vlastností.

Co je Premium Platinum Silikon?

Jedná se o silikonovou "gumu" (pryž), která je vyrobena ze základního prvku křemíku a platiny (jako katalyzátoru) a přidaného barviva.

Křemík je s 27% výskytu (hned po kyslíku) dalším prvkem, který se nejvíce vyskytuje na zemi. Získává se například z písku. Výroba Premium Platinum Silikonu je šetrná k životnímu prostředí - množství energie potřebné k výrobě je mnohonásobně nižší než ve srovnání třeba s železem.

FLEXIBILNÍ a PEVNÉ

Vůbec první formy na pečení z platinum silikonu v celém Německu byly právě LURCH FlexiForm! Silikon se v dnešní době stal standardním materiálem nejen pro vaření, ale i pečení a mražení. Nejoblíbenější značkou nejvyšší kvality na celém trhu je právě originální řada FlexiForm, která vyniká výjimečnými vlastnostmi:

 • zcela nepřilnavý Premium Platinum Silikon
 • snadné čištění a údržba
 • bezproblémové mytí v myčce nádobí
 • odolává kyselinám z ovoce a chlebového kvásku
 • nezabírá místo při skladování

Díky využití dostatečného množství prémiového materiálu jsou naše formy velmi flexibilní a současně stabilní a pevné

Ohromující kvalita originální řady FlexiForm vyrobené ze 100% Premium Platinum Silikonu vás naprosto uchvátí a rozdíl jednoznačně poznáte. Nejširší řada na trhu zahrnuje formy od běžných kulatých na koblihy nebo bábovky, přes různé velikosti hranatých či jiných tvarů až po různorodé speciální formy pro dekorativní pečení. 

Nástoje Smart

Dle principu "forma vychází z funkce" jsme vyvinuli řadu silikonových kuchyňských nástrojů Smart. Extrémně vysoká funkčnost ve spojení se skvělým designem. Náčiní série Smart disponuje tuhým nylonovým jádrem, které je potažené 100% Premium Platinum Silikonem. Díky nylonu disponují nástroje Smart zvýšenou pevností a v kombinaci s hebkým vnějším silikonovým pláštěm je zajištěna bezpečná práce bez rizika poškození či poškrábání povrchu nepřilnavého nádobí.

Silikonové náčiní Smart přiléhá k povrchům nádob jako "stěrka" (ano i "trojhranná" naběračka tak funguje!) a nezanechává zbytky jídla v nádobí. To je hlavní rozdíl mezi náčiním z pouhého nylonu, které se často připaluje nebo dokonce taví (takto zdeformované nástroje pak neplní svou funkci).

Silikonové kuchyňské nářadí LURCH je vysoce univerzální

Můžete s ním vařit, smažit, opékat či polévat marinádou při grilování v troubě. A to vše díky mimořádné teplotní odolnosti.

Pečení milujeme. Pečeme více než 20 let výhradně ve formách LURCH FlexiForm. Od samého počátku nás silikon tak nadchnul, že jsme už nikdy v ničem jiném péci nechtěli.

Vzhledem k vynikající extrémní životnosti pečících forem LURCH FlexiForm poskytujeme záruku 15 let!!!

Formy na pečení FlexiForm vyrábíme z celistvého materiálu bez nanášení jakýchkoli dodatečných vrstev díky čemuž jsou prakticky nezničitelné (s ohleduplným zacházením).

Vyrobeny ze 100% LURCH Premium Platinum Silikonu. To je udržitelnost v té nejčistší formě.

Premium Platinum Silikon je stoprocentně "potravinářský" a absolutně bezpečný a neškodný. Originální LURCH FlexiForm Premium Platinum Silikon:
 • je tvarově stálý díky tomu, že nešetříme materiálem (nekrčí se, netrhá se, neškrábe se ani jinak nedegraduje)
 • na rozdíl od mnoha jiných "forem" odolává působení chlebového kvásku a kyselinám z ovoce a potravin
 • trvale si udržuje maximální nepřilnavost... žádné pečivo ani cukroví se k formě prostě a jednoduše nepřipeče
 • má skvělé energetické vlastnosti a zaručuje rovnoměrné propečení s nádherným křupavým povrchem či kůrkou
 • je antialergenní a nepřenáší vůně ani chutě

Doplňkové parametry

Kategorie: Pečící formy a plechy
Záruka: 15 let
Hmotnost: 0.15 kg
Materiál: platinový silikon
Barva: hnědá
Rozměry: forma: 17,5 x 30 cm, jedna sušenka: 8,6 x 5,5 cm
Mytí v myčce: lze
Název kolekce: Flexiform
Nepřilnavost: maximální
BPA: BPA Free

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: