Spojenectví Airtender s Williams & Sonoma

 
1685072307652
 

BREAKING NEWS ‼️

 
 
 
 

Williams & Sonoma, prestižní americký specialista na špičkové kuchyňské výrobky a vybavení domácnosti, je jedním z největších e-commerce prodejců v USA a jedním z největších multikanálových specializovaných prodejců na světě. V roce 2019 byla společnost Williams-Sonoma, Inc. poprvé ve své historii zařazena do žebříčku 500 společností Fortune.
 
Airtender se k partnerství vyjádřil na svém účtu na síti LinkedIn: Toto strategické spojenectví mezi naší společností a společností Williams & Sonoma je začátkem slibné spolupráce, jejímž cílem je revoluce v kulinářských zážitcích. Díky spojení našich technologických znalostí s pověstí společnosti Williams & Sonoma, která dodává vynikající produkty, jsme přesvědčeni, že toto partnerství vytvoří významné nové příležitosti a výhody pro naše zákazníky.
 
Za Traminal jako výhradní dovozce značky Airtender pro český a slovenský trh dodáváme, že takové partnerství je jasným potvrzením kvality produktu a správnosti cesty, po které se oba spojenci a my jako evropský partner vydáváme. My i Airtender jsme tady pro vás.
 
Více o produktu včetně možnosti pořízení online nebo velkoobchodní spolupráce ZDE
 
1685072301966