PIKA - ruční vakuovací pumpa + 2 víčka + zátka na víno

Kód: PKSK
Novinka
Značka: Warmcook
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Už žádné zkažené potraviny! S touto sadou uchováte čerstvost surovin až třikrát déle. Základní sada PIKA pro vakuování obsahuje ruční vakuovací pumpu, víčka a zátku na víno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

pika

 

Cílem značky Pika je pomoci vám snadno uchovávat potraviny a omezit plýtvání potravinami! Pika představuje vakuové a chytré produkty a je dokonalým společníkem pro váš každodenní život! Se svým pestrým sortimentem přináší značka z Marseille do vaší kuchyně opět radost.

 

pika-01

Základní sada pro vakuování potravin

Tato startovací sada pro vakuovou konzervaci potravin obsahuje ruční vakuovou pumpu PIKA, která je kompatibilní s ostatními produkty z této sady. Jedná se o kompletní sadu pro zahájení vakuování většiny nádob a lahví. Obsahuje univerzální vakuovou poklici o průměru 6 cm, univerzální vakuovou poklici o průměru 8,2 cm, vzduchovou vakuovou zátku na láhev vína a samozřejmě ruční vzduchovou vakuovou pumpu.

 

pika-02_1

 

Konec jednorázových plastových obalů

V době, kdy znovu objevujeme ekologické výhody opakovaně použitelných produktů, nabízí značka PIKA novou alternativu k plastovým potravinovým fóliím. Dobře promyšlené produkty PIKA se navíc velmi snadno čistí a ve většině případů postačí pouze opláchnout vodou. Vyrobeny z ABS plastu a silikonu, zdravotně nezávadné a odolné produkty, které lze používat opakovaně, zatímco potravinové obaly jsou určeny k jednorázovému použití. Jednoduché, efektivní a ekologické řešení.

 

 

 

pika-1080

Méně plýtvejte, více mějte!

Vakuově balené potraviny oxidují velmi pomalu, což zpomaluje růst bakterií a prodlužuje se tak trvanlivost surovin. Dvě univerzální víčka obsažená ve startovací sadě jsou vhodná pro širokou škálu nádob: misky, sklenice, lahve se širokým hrdlem atd. Zátka se perfektně hodí na všechny láhve vína a šampaňského. Dokonale těsné, takže se nemusíte obávat, že by se ve vaší lednici šířily nepříjemné pachy.

 

Obsah balení

  • 1x ruční vakuovací pumpa
  • 1x víčko o průměru 6 cm
  • 1x víčko o průměru 8,2 cm
  • 1x zátka na víno

 

 

PIKA - startovací set s ruční vakuovou pumpou a víčky pro snadné vakuování všech nádob

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuovací boxy a lahve Pika
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.15 kg
Použité materiály: ABS, silikon bez BPA
Obsah balení: ruční vakuovací pumpa, 2x víčko, zátka na víno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: