PIKA - vakuovací elektrická pumpa + 5ks ventilků na vakuování

Kód: PKEVP
Novinka
Značka: Warmcook
1 249 Kč 1 032,23 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Uchovávejte potraviny déle čerstvé s elektrickou vakuovou pumpou a ventilky PIKA! Během okamžiku vzduchotěsně uzavřete boxy PIKA se skleněnými víčky. Kompletní a praktické řešení pro optimální uchování potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

pika

 

Cílem značky Pika je pomoci vám snadno uchovávat potraviny a omezit plýtvání potravinami! Pika představuje vakuové a chytré produkty a je dokonalým společníkem pro váš každodenní život! Se svým pestrým sortimentem přináší značka z Marseille do vaší kuchyně opět radost.

 

PK-EVP-1

Čerstvé potraviny po delší dobu

Elektrická vakuová pumpa okamžitě vytvoří v nádobách PIKA vzduchový podtlak a tím účinně eliminuje kyslík zodpovědný za znehodnocení potravin. Díky takto vytvořenému vakuu se zachovává čerstvost surovin, jejich textura zůstává nedotčena a jsou zachovány také všechny nutriční vlastnosti. Čerstvé potraviny si tak můžete vychutnávat déle - až třikrát déle.

  PK-EVP-3          PK-EVP-2 

 

Ventilky kompatibilní s boxy PIKA

Silikonové ventilky jsou speciálně navrženy tak, aby dokonale seděly do boxů PIKA. Zajišťují absolutní utěsnění a zabraňují nežádoucímu vnikání vzduchu. Snadno je použijete k dokonalému utěsnění vašich potravinových nádob.

  PK-EVP-4     PK-EVP-5  

 

Rychle a snadno

Používání elektrické vakuové pumpy PIKA je hračkou. Jednoduše vyměňte šedý ventil za žlutý vakuový ventil na skleněném víku nádoby PIKA. Poté nasaďte pumpu na ventil a během několika sekund se uvnitř boxu vytvoří vzduchový podtlak. Tato metoda je jednoduchá, rychlá a nevyžaduje velké úsilí.

  PK-EVP-6     PK-EVP-7  

 

PK-EVP-9

 

 

Všestrannost a kompatibilita

Elektrická vakuová pumpa PIKA je univerzálním nástrojem, který je kompatibilní s různými produkty řady PIKA. Využijete ji s boxy se skleněným víkem, nápojovou lahví na skladování šťávy, jídelními boxy i univerzálními poklicemi. Jedna vakuová pumpa pro pohodlné vakuování nejrůznějších surovin.

 

 

 

 

 

PK-EVP-10

Zdravotně nezávadné materiály bez BPA

Elektrická vakuová pumpa PIKA je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, jako je silikon a ABS. Tyto materiály jsou známé pro svou potravinovou nezávadnost a odolnost proti opotřebení. Navíc neobsahují BPA, takže máte jistotu, že vaše potraviny jsou skladovány je bezpečně.

PK-EVP-12

 

 

 

Optimální konzervace

S elektrickou vakuovou pumpou PIKA prodloužíte trvanlivost vašich potravin při zachování jejich čerstvosti a lahodné chuti. Důvěřujte této praktické, všestranné pumpě vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů, která vás bude doprovázet každý den.

 

 

 

 

 

 

Obsah balení:

  • vakuovací elektrická pumpa + 5ks ventilků na vakuování

 

 

 

PIKA - Jak používat vakuovací elektrickou pumpu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuovací boxy a lahve Pika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Použité materiály: ABS, silikon
Obsah balení: 1x vakuovací elektrická pumpa, 5x ventilky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: