Black Berkey - náhradní filtrační vložky

Kód: B-BB9-2
4 690 Kč 3 876,03 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

  • Filtrační vložky Black Berkey™ jsou účinnější než jakékoli jiné gravitační filtry, které jsou běžně dostupné na trhu.
  • Vzhledem k velmi malé velikosti mikropórů uvnitř filtračních vložek Black Berkey™ nemají žádné patogenní bakterie šanci.
  • Filtrační vložky Black Berkey™ zvládnou kromě jiného odstranit z vody i mikroskopické červené potravinářské barvivo tak, aby v ní ovšem zachovaly minerální látky, které jsou zdraví prospěšné a lidský organismus je potřebuje. Na trhu nejsou k dostání žádné obdobně účinné filtrační systémy. 
  • Zatímco ve vodě zůstávají zdraví prospěšné minerální látky, výkonné filtrační vložky Black Berkey™ odstraňují bakterie, patogenní cysty, parazity, škodlivé nebo nežádoucí chemikálie, mezi které patří např.: herbicidy a pesticidy, těkavé látky, čisticí prostředky, organická rozpouštědla, zákal, trihalometany, bahno, sedimenty, těžké kovy, a dále se dokáží zbavit i nepříjemné chuti či zápachu.
 

Účinnost filtrů Black Berkery: (vlastnosti předčí platné normy)

Míra odstranění kontaminace:

VIRY > 99.999 %
PATOGENNÍ BAKTERIE > 99.9999%
TRIHALOMETHANY > 99.8% (pod hranici detekovatelnou v laboratoři)
ANORGANICKÉ MINERÁLY (např. zbytkový chlór - pod hranici detekovatelnou v laboratoři)
TĚKAVÉ ORGANICKÉ SLOUČENINY (pod hranici detekovatelnou v laboratoři)


Výhody filtračních vložek Black Berkey™

DLOUHÁ ŽIVOTNOST
Na rozdíl od drahých filtrů na jedno použití lze filtrační vložky Black Berkey™ jednoduše čistit a používat opakovaně.
V případě snížení průtoku vody je dobré filtrační vložky Black Berkey™ očistit a propláchnout pod tekoucí vodou pomocí hrubé strany houbičky na nádobí. Poté je stačí zase nainstalovat a systém je připraven. Filtrační vložky jsou jistotou, že budete mít řadu let (cca 7 let) skutečně čistou a zdravotně nezávadnou pitnou vodu. Zvládnou totiž přefiltrovat více než 11 350 litrů vody (u dvou válců je to více než 22 700 litrů). 
 
TESTOVÁNÍ ÚČINNOSTI
Abyste si ověřili, jak váš filtrační systém funguje, vezměte si na pomoc červené potravinářské barvivo, které filtrační vložky Black Berkey™ zvládnout z vody bez problémů odstranit. Ideální je provést tento test již po první instalaci filtračního systému. Zároveň je dobré provádět testování pravidelně, a to každé tři až šest měsíců. Testování rovněž doporučujeme v momentě, kdy byl filtrační systém po nějakou dobu mimo provoz, nebo v případě, že se chystáte na nějakou cestu. Budete tak mít vždy jistotu, že filtrační systém skutečně funguje. 
Filtrační systém Black Berkey™ prošel testováním v rámci státních laboratoří, kde získal akreditaci EPA a výsledky překonaly normy NSF/ANSI 53.


Balení obsahuje 2 ks filtračních vložek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní filtry Berkey
Hmotnost: 0.62 kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: