Výrobník sojových, ořechových a rýžových mlék

Čerstvé rostlinné mléko si nyní můžete připravit i doma a to díky přístroji NutraMilk nebo Chufamix Veggie drinks (dříve Veggiefino). Tento přístroj ocení především ti, kteří vyznávají zdravý životní styl, oblíbeným je i u vitariánů. Rostlinné mléko si můžete připravit ze semen, luštěnin, ořechů nebo rýže. Obsluha výrobníku sojových, ořechových a rýžových mlék je velmi jednoduchá a zvládne ji snad každý. Navíc cena mléka vyrobeného doma je nesrovnatelně nižší než v obchodě. Výrobník rostlinného mléka Chufamix (Veggiefino) je vhodný také pro alergiky. Kvalitní rostlinné mléko totiž neobsahuje laktózu a dá se využít podobně jako mléko živočišné. Stačí jenom přes sítko nalít do nádoby čistou vodu, přidat namočené ořechy, semena nebo luštěniny a pomocí tyčového mixéru vznikne v nádobě mléko, které si zamilujete.

Novinkou na trhu je přístroj NutraMilk, se kterým si kromě rostlinného mléka můžete připravit i lahodné oříškové máslo, krémové smoothies či snídaňové bowls aj. 

Nejprodávanější

BRNMC2L Foto FTR 20170821
 
15 990 Kč
(13 214,88 Kč bez DPH)
ChufaMix Veggie Drinks Maker - výrobník rostlinných nápojů
 
1 490 Kč
(1 231,40 Kč bez DPH)
2 položek celkem
ChufaMix Veggie Drinks Maker - výrobník rostlinných nápojů
1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč

Výrobník rostlinných nápojů ChufaMix Vám umožní vyrobit si rostlinný nápoj doma, snadno, rychle a s daleko menšími náklady než u balených rostlinných nápojů. Výrobník ChufaMix je vynikajícím kuchyňským pomocníkem také při výrobě čerstvého rýžového, sójového a ořechového "mléka".

Kód: CHVRN
BRNMC2L Foto FTR 20170821
Tip
13 214,88 Kč bez DPH
15 990 Kč

Milujete čerstvá rostlinná mléka a másla? Pak vám nesmí doma chybět NutraMilk. Patentovaný design a vysoká kvalita zpracování tohoto přístroje vás uchvátí. V pohodlí domova si jednoduše připravíte čerstvá lahodná ořechová, rýžová, ovesná mléka i oříšková másla, která jsou bohatá na chuť a zdraví prospěšné látky.

Kód: NMV
Dárek zdarma
Dárek zdarma
v vybraným produktům
Garance doručení
Garance doručení
následující pracovní den
Nadstandardní záruka
Nadstandardní záruka
pro naše dovozové značky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
na bezplatné infolince