Jupiter

Kvalitní odšťavňovač by neměl chybět v žádné moderní kuchyni. Dnes máme na výběr mnoho různých druhů, mezi kterými nechybí odšťavňovače šnekové. Ty se mohou pyšnit skvělou výtěžností u různorodých surovin a dokáží odšťavnit i listovou zeleninu, byliny nebo bobuloviny.

Jak šnekové extraktory fungují? Prostřednictvím šroubovité hřídele získávají šťávu z rozmělněných surovin jejich vylisováním pomocí jednoho šneku. Díky tomu obsahuje šťáva více vitamínu a minerálů a někdy také vlákniny. Pokud je to přesně to, co hledáte, zaměřte svou pozornost na přístroje Jupiter.

Díky stavebnicovému systému se spolehlivou motorovou jednotkou je zde zaručena vysoká flexibilita při zpracování potravin a možnost připojení řady přídavných modulů. Nemusíte hned pořizovat celou sadu, ale vybrat si můžete řešení, které se Vám hodí nejvíce, a později případně dokoupit dle potřeby další. Hodit se však zaručeně bude specializovaný odšťavňovací nástavec Jupiter Combi press, který umožní rychle získat čerstvou, zdravou a chutnou šťávu i posilující dřeň z kořenové, listové i plodové zeleniny a travnatých výhonků.

Žádné produkty značky Jupiter nebyly nalezeny...