Vitamix, NUC, Tribest

Raw sety jsou řešením, jak potřebné kuchyňské pomocníky nakoupit najednou a bez starostí. Set Vitamix Nuc Tribest obsahuje tři šikovné přístroje, díky kterým si můžete připravit řadu lahodných pokrmů - mixér, šnekový odšťavňovač a sušičku.

Mixér Vitamix Pro 500 oslní především třemi přednastavenými programy na přípravu populárních smoothies, horkých polévek a mražených dezertů, ale také skvělým designem s povrchem z kartáčované nerezové oceli.

Šnekový odšťavňovač Kuvings se může pyšnit patentovaným vertikálním lisovacím šnekem umožňujícím účinnou extrakci šťávy a uchování více živých látek. Nízkootáčková metoda rozmělňování zase omezuje destrukci zdravých enzymů.

Sušička Sedoma Combo se zdokonaleným designem sušicích táců je vybavena digitálním termostatem, technologií duálního větrání, nerezovým madlem a průhlednými skleněnými dveřmi. Díky ní je celý proces sušení maximálně jednoduchý. Součástí je mimo jiné také odkapávací tác, který zachytí veškeré případné kapky nebo kousky ze sušených potravin, čímž výrazně urychlí proces čištění.

Žádné produkty značky Vitamix, NUC, Tribest nebyly nalezeny...