Směs pro přípravu čerstvého domácího sýru (6x10g)

Kód: SPDSN
149 Kč 133,04 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Směs pro přípravu čerstvého domácího sýru (syřidlo) - pro použití ve výrobníku sýru a fermentoru Kuvings.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs pro přípravu čerstvého domácího sýru (syřidlo)

Tato směs je určena pro individuální přípravu vysoce kvalitního sýru určeného pro přímou spotřebu (krátká doba skladování v chladu). Při použití směsi pro přípravu čerstvého domácího sýru ve fermentoru Kuvings získáte výborný jemný sýr, který nemá kyselou chuť jako při srážení mléka octem nebo citronovou šťávou. Při oddělení sýru přes filtr, získáte jako druhotný produkt lahodnou a velmi zdravou syrovátku.

Sáčky obsahující směs pro přípravu čerstvého domácího sýru je nutné skladovat na temném místě při teplotě do 25°C.

Přírodní sýr můžete dále upravovat a modifikovat jeho chuť.

V balení je 6 dávek syřidla (na 6 litrů mléka). Z jedné dávky vyrobíte přibližně 300 g čerstvého sýru. Cena 100 g domácího sýru nejvyšší kvality tedy vychází na 19,- Kč.

BONUS NAVÍC! Vedlejším produktem při výrobě sýru je vynikající čerstvá syrovátka, kterou v obchodě k sýru nedostanete a z fermentoru Kuvings ji máte k sýru ZDARMA."

Složení: čisté mlékárenské kultury, prebiotika (inulin), syřidlo.

Balení: 6 x 10g

Důležité: V případě, že pro přípravu použijete čerstvé nebo domácí mléko je nutné ho předem tepelně ochránit (pasterovat) zahřátím nejméně na 75°C. Při výrobě sýru je velmi důležitá kvalita mléka. Nejsou vhodná trvanlivá mléka a mléka pasterizovaná vysokými teplotami (UHT).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: