Trampolíny s nohama na kloubu SKLADEM

Pokud preferujete lehké složení své trampolíny bellicon®, doporučujeme zvolit verzi s nohama na kloubu. Tato verze je stejně stabilní a spolehlivá, jako standardní verze se šroubovacími nohami. Mini trampolínky bellicon® jsou určeny nejen pro sport a zábavu, ale jsou také vhodné při rekonvalescenci. Jejich geniální systém nezávislých pružin volitelné tuhosti ze speciálního gumového lana je činí unikátní mezi ostatními trampolínami. Součástí každé trampolíny jsou speciální bellicon® ponožky a domácí online tréninkový programSe svým černým práškovaným povrchem se trampolína bellicon® bude vyjímat v každém interiéru. I po mnoha letech intenzivního používání je trampolína stejně spolehlivá jako v době, kdy jste si ji pořídili.

Nejprodávanější

classic 112cm classic grey grey
 
16 590 Kč
(13 710,74 Kč bez DPH)
bellicon gummiseilringe in 5 staerken01
 
1 649 Kč
(1 362,81 Kč bez DPH)
2 položek celkem
classic 112cm classic grey grey
Novinka
13 710,74 Kč bez DPH
16 590 Kč

Geniální systém nezávislých pružin volitelné tuhosti ze speciálního gumového lana. Jediná certifikovaná trampolína nejen pro sport a zábavu, ale také rekonvalescenci.

Kód: BTCK_SED_SED_STR
bellicon gummiseilringe in 5 staerken01
Novinka
1 362,81 Kč bez DPH
1 649 Kč

Vysoce elastické speciální gumové lano pro ten nejměkčí dopad. Vhodné pro zábavu, sport i rekonvalescenci. Určeno pro model 112 cm. Možnost na výběr ze tří tuhostí.

Kód: BTC_BRG36MEOR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
v vybraným produktům
Garance doručení
Garance doručení
následující pracovní den
Nadstandardní záruka
Nadstandardní záruka
pro naše dovozové značky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
na bezplatné infolince