Harmonizér vody ViaHuman Standard

Kód: HVVHS
Doprava ZDARMA
Značka: ViaHuman
7 990 Kč 6 603,31 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Nákupem tohoto zařízení získáváte jedinečný český patentovaný výrobek, určený ke změně kvality Vaší vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průtokové zařízení Harmonizer bylo vyvinuto za účelem vkládání poznatků do pamětí vody, které plní svoji funkci při očistě organismu. Svým působením ovlivňuje strukturu vody a upravuje její biologické vlastnosti a působení na člověka. Je unikátní svou kombinací několika způsobů ovlivnění struktury vody - zejména je to přirozené víření na přírodním principu, působení křišťálu, šungitu a stříbra. Harmonizovaná voda je tak důležitým doplňkem všech detoxikačních kůr. Podle zkušeností se první účinky pití harmonizované vody projeví asi po 4 týdnech používání.

V současnosti existují dvě varianty harmonizéru,které se odlišují především použitými materiály. U Harmonizéru standard jsou použity některé součásti vyrobené z plastu, a to jak vnější obal, tak i vnitřní spirálky. U Harmonizéru premium je použito sklo na vnější obal a spirálky z nerezové oceli.

 

Jak Harmonizer funguje

Struktura běžné vody z vodovodního řádu je ovlivněna negativním způsobem procesů jejích úprav na pitnou vodu, chlorací, nepřirozeným pohybem v potrubí i průchodem přes geopatogenní zóny. Smyslem harmonizeru je vložit do vody, kterou vypijete nebo s ní omyjete, své tělo, pozitivní informaci a tím zvýšit její  jemněhmotnou energii. 

Harmonizer v sobě spojuje několik principů na ovlivnění kvality vody změnou její struktury. Není cílem harmonizeru z vody odfiltrovat látky nebo jinak upravovat chemické složení. Je určen k napojení na kuchyňskou nebo koupelnovou baterii vodovodu, kde se předpokládá, že voda už je upravena na pitnou a zdravotně nezávadnou

Kombinuje v sobě působení vířivého pohybu na přírodním principu, účinky pozitivní energie ve formě modlitby a energie barvy, působení stříbra a vlivu krystalů a nerostů, okysličení i úsporu vody.

Myšlenkou harmonizeru
je spojení několika různých způsobů zlepšení vody. Existují doporučení na užívání krystalových esencí na nádoby s léčivými symboly a pozitivními slovy, spinování vody, vířiče vody nebo na úpravu vody stříbrem. Harmonizer je unikátní kombinací těchto způsobů.Harmonizer je konstruován tak, že voda je při průchodu zrychlena = zvýší se její kinetická energie, aby se simuloval pohyb vody v horské bystřině a následně při výstupu z harmonizeru došlo v perlátoru k intenzivnímu okysličení a snadnému uvolnění škodlivého chloru. Zvýšená kinetická energie vody je dál v Harmonizeru využívána při průchodu přes vířící spirály. Tyto spirály mají stoupání ve tvaru Fibonacciho posloupnosti, která je nazývána zlatou spirálou nebo také spirálou života. Je to zásadní tvar vyskytující se ve stavbě živých organismů.

Po vstupu do Harmonizeru je voda vedena levotočivou jinovou spirálou orientovanou odstředivě. To je rozkladná, uvolňující forma pohybu. Smyslem této spirály je uvolnit a zbavit vodu negativních informací, které v sobě nese. Uvede vodu do energeticky neutrálního stavu – připravenou na načítání nových informací. Dále takto připravená voda protéká přes krystalovou sadu. Krystaly se od starověku používají k léčení a lze je programovat pro konkrétní účel.

Křišťály v Harmonizeru
mají program vkládat do vody pozitivní a léčivou energii a pohlcovat negativitu. Minerál karneol je schopen energeticky čistit ostatní minerály a jeho funkcí je udržovat křišťály stále funkční. Šungit je jedinou přírodní formou negrafitového aktivního uhlí obsahující fullereny. Používá se čištění vody a zvýšení detoxikačních schopností. Stříbro má známé antipatogenní  účinky. Po průchodu přes krystaly je voda vedena pravotočivou jangovou spirálou orientovanou dostředivě. To znamená  formou pohybu, která tvoří, rozvíjí, zušlechťuje a buduje. To jsou vlastnosti  spirálovitého pohybu z vnějšku dovnitř, tedy  pohybu dostředivého.  

Celý labyrint Harmonizeru je uložen v skleněné komoře. Podle výzkumu Masaru Emota dokáže voda načítat informaci z okolí. Skleněná  komora je opatřena laserově gravírovaným textem. Jeho smyslem je  poděkování vodě s prosbou, aby byla očistnou, léčivou a prospěšnou každému člověku.

Tohle všechno nabízí Harmonizer v jednom spolu s originálním designem. Mějte však prosím na paměti, že se nejedná o zázračný prostředek a všelék na všechno. Pití pozitivně naladěné vody nebude řešit problémy za nás, ale může významným způsobem pomoci při hledání vnitřního míru a harmonie. Od našeho vnitřního stavu se pak odráží způsob nahlížení na realitu, která nás obklopuje. Voda může přinést uvědomění, že život je tady pro nás a chce pro nás jen dobré. Vnímání  životních překážek jako nutného prostředku k dosažení cíle. Přijímání pozitivní vody je podanou pomocnou rukou při restartu na celkové nahlížení na život a dobrý začátek procesu, na jehož konci je člověk, který s životem nebojuje, ale prožívá jej s radostí.

Je to ryze český výrobek. Každý kus skleněného pláště je originál z ruční výroby, která využívá dlouholeté zkušenosti a řemeslný fortel sklářů ze  Strání-Květné na Slovácku.

Harmonizer Viahuman - voda jako lék

Použití a údržba

Harmonizer je určen k napojení přímo na vodovodní baterii a též vhodný pro úpravu vody ze studny. Z kohoutkové vody tak vytvoří zdravou a chutnou tekutinu. Vyniká jednoduchou montáží a je prakticky bezúdržbový. Nejedná se však o filtrační zařízení a jeho působení nijak neovlivňuje chemické složení a fyzikální vlastnosti vody.

Montáž Harmonizeru Viahuman


Použité materiály 

nerezová ocel, bezolovnaté sklo, silikonové těsnění (vše s atestem pro styk s potravinami) + šungit, karneol, křišťál, stříbro. Všechny části harmonizeru mají atest pro styk s pitnou vodou.

Balení obsahuje
  • sestavený harmonizer
  • spořící perlátor
  • imbusový klíč
  • náhradní krystaly
  • redukci VH1
  • návod k používání

Záruka 

24 měsíců 
Harmonizer můžete získat s garancí vrácení Vaší investice po dobu 60 dnů. Ode dne zakoupení můžete během této doby kdykoliv hramonizer vrátit bez udání důvodu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Harmonizace vody a prostoru
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg
Hmotnost: 250g
Výška: 5cm + perlátor
Šířka: 5,4cm
Závit Harmonizeru: vnitřní M22
? Redukce: vnější M24/M22
Použité materiály: nerezová ocel, bezolovnaté sklo, plast, silikonové těsnění - vše s atestem pro styk s potravinami + šungit, karneol, křišťál, stříbro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: