Vitamix Ascent - nádoba 0,6l (1 ks) bez nožové jednotky

Kód: OVAN06
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Vitamix Ascent - nádoba 0,6l (1ks) bez nožové jednotky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S touto nádobou připravíte porci smoothie pro každého člena rodiny a nemusíte přitom zašpinit spoustu nádobí. Sada nádob umožňuje kombinovat vybrané suroviny přímo v nádobě, kterou si vezmete s sebou.   V nádobách můžete mixovat suroviny k přípravě dalších pokrmů, připravit si lahodné smoothie, džus, dresing na salát a mnoho dalšího.

Váš mixér Vitamix Ascent rozpozná tyto nádoby a automaticky upraví nastavení mixování pro jejich menší velikost. Nádoby i nožová jednotka jsou kompatibilní s modely A2300, A2500 a A3500

Nádoby jsou vyrobeny z Tritanu bez obsahu BPA. Mají dvojité stěny, tudíž plní termo funkci a můžete v nich déle uchovat jak studené tak teplé nápoje a pokrmy. Díky propracovanému tvaru nádoby ji snadno umístíte do držáků nápojů nebo do dvířek chladničky.  Víčko těsně doléhá na nádobu a chrání obsah nádoby před vylitím. Důmyslné flip-top víko umožňuje pohodlné pití z nádoby. Čepele nožové jednotky jsou řezané laserem a vyráběny z téže tvrzené nerezové oceli jako všechny ostatní nožové jednotky. Nádoby, víčka a čepele lze mýt v myčce nádobí. 

 

Výhody:

  • skvělé pro malé porce nebo dávky "pro jednoho"
  • velmi snadné čištění nožů (nejsou na dně nádoby, ale zcela oddělitelné a přístupné)
  • není třeba další nádoby pro "take away" (lze umixovat a odnést vše v jedné nádobě)
  • výkon stolního mixéru s malou nádobou (bez kompromisů jako u "smoothie makerů")

(Pozn.: Vzhledem k tomu, že u malých nádob nelze použít pěchovadlo, je třeba si práci s malými nádobami "osahat" a volit vhodná množství a složení surovin, aby se minimalizovalo zachytávání surovin na stěnách nádoby, respektive se usnadnilo jejich mixování díky pohybu celého množství surovin v nádobce. Pomohou recepty a instruktážní videa Vitamix. Pro suroviny s vysokou obtížností zpracovatelnosti je v ideálním případě vhodné použít klasickou velkou nádobu, která nejlépe optimalizuje pohyb mixované hmoty, pracuje s maximálním výkonem motoru a lze v ní použít pěchovadlo.)

 

Obsah:

  • 1 nádoba o objemu 600 ml s víčky flip-top

 Pozn. Nožová jednotka není součástí balení.

Návod na použití a údržbu sortimentu Vitamix ke stažení.

Videa:

Doplňkové parametry

Kategorie: Mixéry
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.432 kg
Objem : 1 x 0,6 l
Záruka: 36 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: