Láhev Sport Berkey

Kód: B-SPRT
1 290 Kč 1 066,12 Kč bez DPH
Není skladem
Položka byla vyprodána…

Přenosná láhev na vodu o objemu 650 ml je odolná a ideální pro cestování a cvičení. Láhev je vyrobena z bezpečného BPA free plastu. Součástí láhve je filtr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LÁHEV SPORT BERKEY® S VESTAVĚNÝM FILTREM NA VODU JE IDEÁLNÍM
PROSTŘEDKEM OSOBNÍ OCHRANY NA CESTÁCH.

Přenosná filtrační láhev Sport Berkey® účinně odstraňuje nebo významně eliminuje rozsáhlé spektrum zdraví ohrožujících kontaminantů, ať už z neznámých či nekontrolovaných zdrojů vody, mezi které patří potoky, stojaté vody, jezera, rybníky, ale i různé vodní zdroje v zahraničí, kde platné normy zdaleka nedosahují standardů EU či USA. 


Přenosná filtrační láhev Sport Berkey® dokonale čistí vodu, neboť ji zbavuje či redukuje škodlivé mikroskopické patogeny, ­ toxické chemikálie, ­ trihalometany, těkavé organické sloučeniny, ­detergenty, ­ rezidua léků, ­ pesticidy a herbicidy těžké kovy, ­ nepříjemné pachuti a pachy, ­ zákal­, bahno, ­ sedimenty a chlor.
Poznámka: Kompletní seznam kontaminantů (v angličtině), které zvládne vodní filtr Sport Berkey® odstranit z vody, je ke stažení v Souborech.

 

 

KAPACITA: Láhev Sport Berkey® je možné pro perfektní vyčištění vody naplnit až 160krát, a to v případě nekontrolovaných zdrojů, nebo až 640krát, pokud budete používat vodu z kohoutku (z vodárny).

Podmínku správné funkce filtru je, že nesmí zmrznout, nesmí se sušit v mikrovlnné troubě a nesmí být použitý k filtrování horké vody.

* Veškeré případné placené testy a rozbory vody v souvislosti s filtračními systémy Berkey provedené ze strany kupujícího si bez výjimky kupující objednává a hradí na vlastní účet. Kupujícímu nevzniká nárok na úhradu nákladů za tyto provedené testy a rozbory a to ani v případě, kdy kupující platně odstoupí od kupní smlouvy a bude mu vrácena plná výše kupní ceny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní filtry Berkey
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.155 kg
Objem lahve : 650 ml
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: