SAMURA - KAIJU Bolster Nůž Nakiri 17 cm (SKJ-0074B)

Kód: SNKBNNI
Novinka
Značka: Samura
1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Nůž Nakiri Samura z kolekce KAIJU Bolster vyniká čepelí o délce 17 cm. Tento tradiční japonský nůž je ideálním pomocníkem pro zpracování bylinek a zeleniny. Tento praktický nůž je charakteristický širokou a velmi tenkou a ostrou čepelí. Svou konstrukcí a designem připomíná sekeru. Snadno a rychle tak můžete nakrájet ovoce i zeleninu nebo nasekat bylinky. Při práci nehrozí, že by se plody rozdrtily nebo praskly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAA_6502_1(1)

 

Nože Samura jsou dokonalým průsečíkem japonské tradice nožů a evropské spolehlivosti.

Pro výrobu nožů značky Samura se používá výhradně ta nejlepší japonská a švédská ocel, která je kalena na 58 - 61 HRC.

Fantastický řezný výkon zajišťuje čepel, která má japonský tvar a jemné zúžení ze špičky.

Tajemství nožů Samura ovšem spočívá v jejich naostření v úhlu 17 °C, což je více než v případě japonských nožů, ale méně než u evropských nožů.

Rukojeť pro nože Samura se rovněž vyrábí z prvotřídních moderních materiálů jako Micarta, G10, stabilizované dřevo, plast s jemným povrchem, kraton či kompozity.

 

 

SKJ_0074B_1

Inovací Kolekce Samura Kaiju je bolster (záštita) - kovové zesílení mezi čepelí a rukojetí, které plní hygienickou funkci  a zabraňuje usazování a hromadění nečistot v tomto prostoru. Zároveň nůž zpevňuje, zvyšuje jeho odolnost a prodlužuje životnost.

Nůž Nakiri Samura Kaiju Bolster s délkou 17 cm představuje klasický japonský nůž, který se využívá zejména pro přípravu a zpracování bylinek a zeleniny. Čepel nože je vyrobená z jednovrstvé oceli AUS-8. Černý povrch čepele a rukojeť ze stabilizovaného dřeva dodávají noži Nakiri Samura Kaiju Bolster stylový vzhled. Nůž má tradiční širokou a velmi tenkou čepel, která na první pohled připomíná sekeru. Díky její ostrosti se s ní jednoduše a velmi rychle nakrájí zelenina (např. salát) nebo ovoce, a to aniž by jakkoli prasklo nebo se rozdrtilo.

 

Doporučujeme ruční mytí.

Celková délka:    30,3 cm
Délka čepele:      17 cm
Hmotnost:           170 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože Samura
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.17 kg
Název kolekce: KAIJU BOLSTER
Typ nože: Nůž Nakiri
Délka čepele: 17 cm
Tvrdost: 58 HRC
Počet vrstev oceli: 1
Materiál čepele: AUS-8
Materiál rukojeti: dřevo
Mytí: nelze mýt v myčce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: