PIKA - náhradní žluté silikonové ventilky pro vakuování

Kód: PKNVV5
Novinka
Značka: Warmcook
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Objevte efektivní konzervaci vašich potravin s našimi ventilky navrženými speciálně pro boxy PIKA! Jednoduché použití, bez BPA a s dlouhou životností. Aby byly čerstvé pokrmy vždy vaším potěšením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

pika

 

Cílem značky Pika je pomoci vám snadno uchovávat potraviny a omezit plýtvání potravinami! Pika představuje vakuové a chytré produkty a je dokonalým společníkem pro váš každodenní život! Se svým pestrým sortimentem přináší značka z Marseille do vaší kuchyně opět radost.

 

1080x550px-valves

Efektivní vakuování

Ve spojení s elektrickou vakuovací pumpou PIKA nebo s ruční vakuovací pumpou ve startovací sadě tyto ventilky vytvářejí v boxech PIKA účinný podtlak vzduchu. Tento systém zachovává nejen čerstvost surovin, ale také jejich texturu a nutriční vlastnosti. Využijete tak prodlouženou trvanlivost, díky níž zůstanou vaše potraviny čerstvé až třikrát déle.

 PK-EVP-3   PK-EVP-2 

 

Perfektní kompatibilita s boxy PIKA

Vakuové ventilky jsou speciálně navrženy pro boxy PIKA se skleněnými víčky. Zaručují dokonalé utěsnění a zabraňují pronikání vzduchu, který je hlavním faktorem znehodnocování potravin.

 PK-EVP-4   PK-EVP-5 

 

Snadné použití

Pro dokonalé vakuování jednoduše vyměňte šedý ventil na boxu PIKA za speciální silikonový vakuový žlutý ventil. Poté k tomuto ventilku připojte elektrickou vakuovou pumpu PIKA nebo ruční vakuovou pumpu a během několika sekund budou vaše potraviny vakuově uzavřeny.

 PK-EVP-6   PK-EVP-7 

 

Obsah balení:

  • sada 5 ks žlutých silikonových ventilků pro vakuování

 

PIKA - Jak používat vakuovací elektrickou pumpu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuovací boxy a lahve Pika
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.01 kg
Použité materiály: ABS, silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: