Nakiri nože

SO-0174_wS tímto tradičním nožem na zpracovávání zeleniny si můžete začít zvykat, že v ruce držíte malý a vysoce výkonný meč. Jeho největší výhodou je, že jej lze používat lehce bez vynaložení většího úsilí. Jeho ploché ostří působí a vypadá jako tenký sekáček s oboustranným ostřím. Na rozdíl od nože Santoku, který je všestrannější, se Nakiri specializuje především na zpracování zeleniny. 
 
Obecně lze říci, že pravý nůž Nakiri se vyznačuje plochým profilem a hranatou špičkou. S ohledem na specialitu toho nože lze říci, že jeho kvalitu ocení nejvíce profesionální kuchaři a kulinářští nadšenci. Ergonomická rukojeť vyrobená z vysoce kvalitního materiálu s velkolepým designem zajišťuje mimořádně pohodlné uchopení a skvělý pocit při manipulaci.
 
Klasický tvar této rukojeti zajišťuje pevnou přilnavost, která je nutná pro dosažení nejlepších výsledků při krájení a pohybu s nožem. Tento krásný jednodílný nůž bude skvělým dárkem pro mnoho příležitostí, jako jsou narozeniny, Den matek nebo Den otců, Vánoce, Nový rok atd. Dokonalá kombinace kvalitativních a výkonnostních charakteristik spolu s pozoruhodným vzorem čepele a dokonalým naostřením zapůsobí i na ty nejvíce nejnáročnější kuchaře. 
 
799
399917993999
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.